Про компанію

Спецтехніка б / у – відкритий семінар у Житомирі.

Спецтехніка б / у - відкритий семінар у Житомирі.
Компанія Цеппелін Україна продовжує знайомити ринок України з альтернативним продуктом на ринку спецтехніки - б / у технікою і з гарантією Катерпиллар.

Не виключенням стало місто Житомир, а саме Житомирська Державна Адміністрація, де 7-го лютого зібралися представники основних будівельних компаній і кар'єрів області на семінар по спецтехніці з напрацюванням (б у спецтехніка).

Гості семінару отримали вичерпну інформацію про принципову різницю між вживаною технікою Катерпиллар, що поставляється офіційним дилером Цеппелін Україна і іншими брокерами.

Безперечно, гарантія, вигідні умови фінансування, передпродажна підготовка та бездоганна репутація нашої компанії на ринку України - все це дозволяє стверджувати, що і в питанні б/у спецтехніки нам можна довіряти.

Представники компанії відповіли на запитання гостей і безумовно будуть і в майбутньому надавати вичерпну інформацію про наявні пропозиції та нововведення. У наших планах також проведення додаткового відкритого семінару в Житомирській області для будівельних компанії і кар'єрів найближчим часом, на який Ви можете особисто записатися за телефоном гарячої лінії 0800300350. Попередньо, даний захід заплановано на другу половину квітня 2013 року. Також, подібні семінари будуть проведені і в інших областях України.

Більш точну інформацію Ви можете отримати з новин нашого сайту. Якщо ви хочете, щоб ми провели семінар та ознайомили Вас з особливостями б у спецтехніки Катерпиллар у вашому місті, надсилайте Ваші заявки на used@zeppelin.ua.

Ми щиро вдячні за присутність на семінарах і сподіваємося на Вашу зацікавленість і співпрацю в майбутньому.

Щиро Ваш,
Відділ б / в техніки Caterpillar

Семинар спецтехника б у. Фото 1.     Семинар спецтехника б у. Фото 2.

Семинар спецтехника б у. Фото 3.     Семинар спецтехника б у. Фото 4.

Семинар спецтехника б у. Фото 5.     Семинар спецтехника б у. Фото 6.

Семинар спецтехника б у. Фото 7.     Семинар спецтехника б у. Фото 9.

Семинар спецтехника б у. Фото 8.     Семинар спецтехника б у. Фото 10.
     

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин