Про компанію

Спецтехніка б / у - відкритий семінар у Житомирі.

Компанія Цеппелін Україна продовжує знайомити ринок України з альтернативним продуктом на ринку спецтехніки - б / у технікою і з гарантією Катерпиллар.

Не виключенням стало місто Житомир, а саме Житомирська Державна Адміністрація, де 7-го лютого зібралися представники основних будівельних компаній і кар'єрів області на семінар по спецтехніці з напрацюванням (б у спецтехніка).

Гості семінару отримали вичерпну інформацію про принципову різницю між вживаною технікою Катерпиллар, що поставляється офіційним дилером Цеппелін Україна і іншими брокерами.

Безперечно, гарантія, вигідні умови фінансування, передпродажна підготовка та бездоганна репутація нашої компанії на ринку України - все це дозволяє стверджувати, що і в питанні б/у спецтехніки нам можна довіряти.

Представники компанії відповіли на запитання гостей і безумовно будуть і в майбутньому надавати вичерпну інформацію про наявні пропозиції та нововведення. У наших планах також проведення додаткового відкритого семінару в Житомирській області для будівельних компанії і кар'єрів найближчим часом, на який Ви можете особисто записатися за телефоном гарячої лінії 0800300350. Попередньо, даний захід заплановано на другу половину квітня 2013 року. Також, подібні семінари будуть проведені і в інших областях України.

Більш точну інформацію Ви можете отримати з новин нашого сайту. Якщо ви хочете, щоб ми провели семінар та ознайомили Вас з особливостями б у спецтехніки Катерпиллар у вашому місті, надсилайте Ваші заявки на used@zeppelin.ua.

Ми щиро вдячні за присутність на семінарах і сподіваємося на Вашу зацікавленість і співпрацю в майбутньому.

Щиро Ваш,
Відділ б / в техніки Caterpillar

Семинар спецтехника б у. Фото 1.     Семинар спецтехника б у. Фото 2.

Семинар спецтехника б у. Фото 3.     Семинар спецтехника б у. Фото 4.

Семинар спецтехника б у. Фото 5.     Семинар спецтехника б у. Фото 6.

Семинар спецтехника б у. Фото 7.     Семинар спецтехника б у. Фото 9.

Семинар спецтехника б у. Фото 8.     Семинар спецтехника б у. Фото 10.
     

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин