Про компанію

Супер навантажувачі MultiDocker – тепер в Україні!

Супер навантажувачі MultiDocker - тепер в Україні!
Під час міжнародної виставки Bauma 2013, яка проходила в Мюнхені з з 15 по 21 квітня, компанія Цеппелін Україна підписала дилерську угоду з компанією MultiDocker. З квітня цього року Цеппелін Україна є офіційним дилером MultiDocker на території України. Цей союз дозволив розширити наш портфель продуктів у сфері промислової обробки матеріалів, яка присутня в різних портах, дерево-складах, пунктах перевалки металів і в інших промислових галузях України.

MultiDocker - світовий виробник одних з найбільш універсальних та ефективних навантажувачів вантажів, виготовлених для портів і промислових об'єктів. Навантажувачі MultiDocker засновані на стандартних, надійних і довговічних компонентах Caterpillar в поєднанні з власними виробничими та інноваційними рішеннями.
MultiDocker налічує беле ніж 30-річний досвід роботи гідравлічних навантажувачів в терміналах для завантаження / розвантаження судів - 30-річний досвід розробки, проектування та виробництва гідравлічних навантажувачів.

На сьогодні компанія MultiDocker - лідер ринку в області обробки вантажів у Швеції, яка розпочала співпрацю з Caterpillar ще з 1998 року.
Дилерська мережа MultiDocker представлена більш ніж в 200 країнах і гарантує оптимізований доступ запасних частин і якісного обслуговування.
Використовуйте якісну техніку від Цеппелін Україна для оптимізації Вашого бізнесу!

Дізнайтеся більше - телефонуйте нам 0 800 300 350.
jQuery(document).ready(function() { jQuery("#gallery a").fancybox(); });


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин