Про компанію

Техніка Cat® в молочному виробництві

«Для того, щоб встигати на молочному виробництві та зберігати ритм, - розповідає Елдон Маррс, співвласник фірми, що займається менеджментом логістики на молочній фермі Longs Peak в Колорадо, - потрібне надійне обладнання і надійні люди». І обидва пункти йому надає компанія Caterpillar.

Елдон - молочник в другому поколінні. Його батько почав справу в 1939 році маючи в наявності лише три корови і невеличкий клаптик землі. Тепер Елдон, його брати та інші ділові партнери управляють трьома об'єктами з 7000 корів і більше 100 співробітників. Техніка Caterpillar зіграла велику роль в їхньому успіху.


Автопарк для навантаження був особливо важливим. Молочне виробництво спирається на навантажувачі в багатьох завданнях, включаючи управління раціоном, для чого потрібна висока ступінь точності і коректності. Е.Маррс стежив за розвитком лінійки фронтальних навантажувачів Cat® протягом багатьох років і тепер із задоволенням використовує машину 926M.

«Я завжди був вражений компанією Caterpillar та її інноваціями, - говорить він. - З колісним навантажувачем Cat® 926M, ми можемо використовувати ковш із збільшеним завантаженням для обробки більшої кількості матеріалу. Час циклу також покращився. Це швидка і ефективна машина, легка в управлінні і тиха. Вона допомагає моїм співробітникам виконувати роботу».

    

Техніку Caterpillar легко утримувати в належному стані, вона має хороший огляд і комфортні кабіни. Тому, як техніка ефективна і надійна, робота виконується швидко і, як жартує Маррс, він може спокійно повернутися додому до дружини і синів, а не займатися усуненням проблем на фермі.

Підтримка від дилера Cat® також допомагає підвищити ефективність ферми:

«Ми отримуємо запчастини, які нам треба, використовуючи можливість зворотного зв'язку, прямої пересилки, отримання через поштові ящики і самовивіз після робочого дня. Точно в термін - відмінна якість дилерів Cat®».

Робота на фермі Longs Peak Dairy не зупиняється ні на хвилину, але Е.Маррс поспішив зазначити, що сім'я і традиції завжди залишаються на першому місці:

«Я пишаюся продовженням справи моєї сім'ї, яка розпочалась в 1930-х роках, - каже він. - Надійне обладнання - це велика частина нашого успіху. І техніка Caterpillar - його основа».


Щоб дізнатися більше про можливості застосування спецтехніки Caterpillar саме на Вашому підприємстві, зателефонуйте менеджерам компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350. Вас з радістю проконсультують!

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин