Про компанію

Технологічні рішення: CAT MINESTAR

Займаючись розробкою нових родовищ підрядники в основному концентрують свою увагу на 3 факторах: забезпеченні високої безпеки кар'єрів і шахт, зниженні експлуатаційних витрат і, як наслідок, підвищенні прибутковості. Компанія Caterpillar пропонує для цих цілей готовий продукт Cat MineStar, який являє собою найбільш повний в галузі набір незалежних систем, створених для комплексного управління процесами гірничодобувної промисловості. Структура системи є модульною, з гнучким вибором необхідних можливостей, що дозволяє масштабувати даний продукт під вимоги будь-якого підприємства в галузі.


Cat MineStar дозволяє здійснювати комплексний контроль і управління виробничими, починаючи від відстеження оброблених матеріалів, закінчуючи багаторівневими стратегіями управління всім парком техніки, моніторингом технічного стану машин, автономного обладнання та інших систем.


Компанія пропонує 5 готових наборів систем, об'єднаних глобальним продуктом CAT MINESTAR, які можна впровадити як поодинці, так і єдиним комплексом, гнучко налаштувавши його під потреби замовника.
FLEET

За допомогою системи Fleet замовник отримує можливість багатогранного огляду операцій з відстеження роботи обладнання в реальному часі та управлінню виконуваними операціями, включаючи доступ до виробничими показниками.

DETECT

Завдяки системі Detect оператор отримує повну інформацію про робоче середовище в найбільш важливих зонах в безпосередній близькості з обладнанням. Це дозволяє завчасно усувати потенційні загрози.

HEALTH

Дана система, грунтуючись на даних постійного моніторингу, інформує про технічний стан всього парку машин, що дозволяє своєчасно виявляти і усувати проблеми в роботі машин, уникаючи відмов обладнання.

TERRAIN

Використовуючи новітні технології в області навігація, система Terrain дозволяє з високою точністю управляти роботою грейдерів, драглайнів, буровими і навантажувальними роботами.

COMMAND

Об'єднане системою Command автономне і напівавтономне обладнання з можливістю дистанційного керування, дозволяє значною мірою підвищити безпеку робіт на ділянці та підтримувати високий рівень експлуатаційної готовності машин.

Познайомиться з новими моделями техніки і технологічними рішеннями Caterpillar ви можете в розділі "Спецтехніка"

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин