Про компанію

Технології, що підвищують ефективність екскаваторів нового покоління Cat® 330 та 330GC

Технології, що підвищують ефективність екскаваторів нового покоління Cat® 330 та 330GC

У традиційну комплектацію екскаваторів Cat® 330 входять найкращі в сфері технологічні рішення, спрямовані на збільшення продуктивності. Завдяки встановленій системі Cat® Connect результативність робіт підвищується до 45% в порівнянні зі стандартною технікою для профілювання.

Традиційна система Cat® GRADE 2D гарантує навігацію по глибині, а також нахилу та відстані по горизонталі. Ці значення профілювання відображаються на сенсорному екрані, завдяки чому оператор може здійснювати точні дії.

Технологія без проблем оновлюється до Cat® GRADE 3D. Традиційна опція Асистента Нахилу дозволяє автоматизувати переміщення стріли, рукояті і ківша, завдяки чому оператори можуть з легкістю виймати ґрунт, використовуючи при цьому всього лише один важіль.

Система Cat® Payload гарантує забезпечення точної цільової маси і посиленої ефективності завантаження. За рахунок зважування при переміщенні та оцінці корисного навантаження в режимі онлайн опція Payload запобігає перевантаженню або недостатньому завантаженню самоскида. Нова функція допомоги при підйомі Lift Assist забезпечує оператору безпеку при підйомі важких вантажів без ймовірності перекидання машини. Візуальні і звукові сигнали попередження вказують знаходження навантаження в області робочого діапазону машини.

Технології, що підвищують ефективність екскаваторів нового покоління Cat® 330 та 330GC 1
Технології, що підвищують ефективність екскаваторів нового покоління Cat® 330 та 330GC 2
Приріст ефективності пального до 20%

Екскаватори Cat® 330 та 330 GC передбачають менше споживання пального на одиницю роботи в порівнянні з попередніми моделями: для екскаватора 330 близько 20% в порівнянні з 330F та до 15% в порівнянні з 330D2.

За допомогою адаптивного режиму вдається автоматично налаштувати роботу двигуна та гідравлічної системи під умови копання, оптимізуючи паливні витрати та ефективність. Обороти двигуна автоматично зменшуються при відсутності потреби в гідравлічному зусиллі, що також значно зменшує витрати пального.

Основний гідравлічний розподільник екскаваторів усуває потребу в лініях управління та мінімізує втрати тиску.

Нова система передбачає реверсивні електровентилятори, що подають необхідний повітряний потік і незалежно регулюють температурний режим гідравлічного мастила, радіатора та послідовного повітро-повітряного охолоджувача.

На моделі Cat® 330 встановлено більш габаритну противагу масою 6700 кг, за рахунок чого техніка може піднімати об'єкти приблизно на 10% важче в порівнянні з моделлю 330 F і до 15% важче, ніж моделі 330 D2. За рахунок підвищеного тиску повороту, більш габаритному приводу поворотної платформи і опорного підшипника, крутний момент моделі Cat® 330 приблизно на 5% підвищує такий же параметр в попередніх версіях, що істотно полегшує засипку та підйом на узвишшя.

Зменшення витрат технічного обслуговування приблизно на 20%

Cat® 330 та 330GC характеризуються підвищеним експлуатаційним періодом і більш синхронізованими інтервалами технічного обслуговування. Це приблизно до 20% знижує витрати на технічне обслуговування в порівнянні з минулими серіями.

У порівнянні з попередньою конструкцією новий повітряний фільтр Cat® з фільтрами попередньої, грубої та тонкої очистки відрізняється подвоєною пилеємністю. Новий поворотний гідравлічний фільтр Cat® характеризується експлуатаційним періодом 3000 мтг, що на 50% більше в порівнянні з попереднім фільтром.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин