укр

Про компанію

Точність техніки Cat®

Точність - одна з вагомих переваг техніки Caterpillar. Завдяки своїй маневреності, легкості в управлінні і надійності машини Cat® можуть впоратися з будь-якими поставленими завданнями. І зовсім не важливо, доведеться працювати з грунтом чи кришталем - точність спецтехніки незмінна.

Ви можете переконатися в цьому, переглянувши відео, на якому міні-екскаватор Caterpillar відмінно справляється з розстановкою келихів. Дивовижно, але спецтехніка Cat® виконує завдання не гірше людини. Хоча, погодьтеся, з таким завданням впорається далеко не кожен.

      

      

Надійність, ефективність, точність, маневреність навіть в умовах обмеженого простору, економічність і універсальність - складська спецтехніка Caterpillar володіє широким набором переваг, за які її цінують в усьому світі. Точність міні-навантажувачів Cat® пояснюється ретельно продуманою конструкцією машини: легкістю в управлінні, комфортним робочим місцем оператора, широким оглядом робочої зони та іншими особливостями. Системи віддаленого управління дозволяють спецтехніці автоматично повторювати вже одного разу виконану операцію. Так, кожне завдання виконується максимально ефективно і бездоганно.


Щоб дізнатися більше про складську спецтехніку Caterpillar, відкрийте розділ міні-навантажувачі Cat®. Кожна машина, представлена в розділі - універсальна. До неї підходить широкий ряд навісного обладнання. Зв'яжіться з представниками компанії «Цеппелін Україна» за номером 0 800 300 350, щоб обговорити індивідуальну комплектацію обраної моделі. Зверніть увагу, в післяпродажне обслуговування клієнтів компанії входить гарантія і подальший сервіс спецтехніки від офіційного дилера.


до всіх новин

інші Новини

18.01.2022

Особливості комфортного екскаватора Cat® 320 GC
дізнатись більше

17.01.2022

Плани сталого розвитку – пріоритетного напрямку для Zeppelin та Caterpillar!
дізнатись більше

13.01.2022

Огляд комплексу глибинної розробки пластів
дізнатись більше

11.01.2022

Огляд лінійки самоскидків Cat® з шарнірно-зчленованою рамою
дізнатись більше
перейти до всіх новин