Про компанію

Точність техніки Cat®

Точність - одна з вагомих переваг техніки Caterpillar. Завдяки своїй маневреності, легкості в управлінні і надійності машини Cat® можуть впоратися з будь-якими поставленими завданнями. І зовсім не важливо, доведеться працювати з грунтом чи кришталем - точність спецтехніки незмінна.

Ви можете переконатися в цьому, переглянувши відео, на якому міні-екскаватор Caterpillar відмінно справляється з розстановкою келихів. Дивовижно, але спецтехніка Cat® виконує завдання не гірше людини. Хоча, погодьтеся, з таким завданням впорається далеко не кожен.

      

      

Надійність, ефективність, точність, маневреність навіть в умовах обмеженого простору, економічність і універсальність - складська спецтехніка Caterpillar володіє широким набором переваг, за які її цінують в усьому світі. Точність міні-навантажувачів Cat® пояснюється ретельно продуманою конструкцією машини: легкістю в управлінні, комфортним робочим місцем оператора, широким оглядом робочої зони та іншими особливостями. Системи віддаленого управління дозволяють спецтехніці автоматично повторювати вже одного разу виконану операцію. Так, кожне завдання виконується максимально ефективно і бездоганно.


Щоб дізнатися більше про складську спецтехніку Caterpillar, відкрийте розділ міні-навантажувачі Cat®. Кожна машина, представлена в розділі - універсальна. До неї підходить широкий ряд навісного обладнання. Зв'яжіться з представниками компанії «Цеппелін Україна» за номером 0 800 300 350, щоб обговорити індивідуальну комплектацію обраної моделі. Зверніть увагу, в післяпродажне обслуговування клієнтів компанії входить гарантія і подальший сервіс спецтехніки від офіційного дилера.


до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин