Про компанію

Центр з відновлення компонентів відзначає 8 років!

Центр з відновлення компонентів відзначає 8 років!

CRC - це майстерня, в якій ремонтують двигуни, найбільший склад запчастин в Україні, а також сервісний центр гірничої та кар’єрної техніки. За 8 років наші фахівці відремонтували понад 450 двигунів та понад 6000 різних компонентів. Продуктивній роботі та розвитку Центру з відновлення компонентів ми завдячуємо нашим співробітникам, які продовжують вдосконалювати свою майстерність та плідно працюють, доводячи, що відновлені нами двигуни та вузли працюють не гірше за нові!

Центр з відновлення компонентів був побудований у 2013 році на території Єристівського ГЗК у місті Горішні Плавні Полтавської області. Розташування було обране з урахуванням міцних взаємин компаній Ferrexpo та Цеппелін Україна.

На момент введення в експлуатацію загальна площа земельної ділянки даного об'єкту складала 9000 кв. м; загальна площа майстерень та офісу - 2500 кв. м; площа складу - 750 кв. м; площа холодного складу - 560 кв. м. На сьогодні дивізіон CRC має у своєму складі 5 майстерень, серед яких: майстерня з ремонту гідравлічних насосів та цех з механічної обробки.

Робота відділу CRC - це приклад дружньої команди, вдосконалення майстерності та постійного руху вперед! Ми продовжуємо шукати шляхи розвитку та пропонуємо клієнтам нестандартні рішення, щоб задовольнити їх потреби у повній мірі!

Центр з відновлення компонентів відзначає 8 років! – слайд 1
Центр з відновлення компонентів відзначає 8 років! – слайд 2
Центр з відновлення компонентів відзначає 8 років! – слайд 3
Центр з відновлення компонентів відзначає 8 років! – слайд 4
до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин