Про компанію

Цеппелін Україна – ваш надійний партнер і помічник у будівництві доріг майбутнього

Цеппелін Україна - ваш надійний партнер і помічник у будівництві доріг майбутнього

З 9 по 11 листопада на території ВЦ «АККО Інтернешнл» проходив щорічний Міжнародний форум АвтоДорЕкспо 2016. Дорожня виставка проходила за підтримки державних служб і установ.

  

У зверненнях до учасників і гостей виставки представники уряду країни відзначили, що розвиток дорожньої інфраструктури та будівництво доріг зокрема є пріоритетними і важливими завданнями держави на найближчі кілька років.

Як повідомив Євген Кравцов, Перший заступник Міністра інфраструктури України, в цьому році на шляхобудівельні роботи було виділено близько 16 млрд. гривень. У майбутньому році фінансування планують ще збільшити. Внески у розвиток дорожньобудівельної галузі сприяють зростанню промисловості країни в цілому і створють нові робочі місця.

Компанія Цеппелін Україна представила учасникам повну лінійку дорожньої техніки Cat® і нові технологічні рішення для будівництва та ремонту доріг. Серед обладнання, яке було доставлено в саме приміщення і на територію виставкового центру були асфальтоукладальники, катки, дорожні фрези, навантажувач з бортовим поворотом, екскаватор-навантажувач, фронтальний навантажувач, а також ряд компактного ручного обладнання для ущільнення і обробки асфальту. З технічними характеристиками представленої спецтехніки ознайомтеся в розділі Дорожньо-будівельна техніка.

  

  

Також фахівці компанії брали участь у науково-практичній конференції з проектування та будівництва автомобільних доріг. Провідні інженери компанії на прикладах і реальних історіях довели, що технології Caterpillar можуть підвищити ефективність будівництва доріг на 30%.

Так, учасники та гості Форуму дізналися, що тести грунтових катків Caterpillar проходили в реальних умовах на прикладі будівництва траси Караганда-Астана. А сучасні технології, такі як стабілізація ґрунту і холодна регенерація дорожнього покриття, цілком адаптовані до кліматичних умов країн СНД.

Серед інших, успішно протестованих технологій для підвищення ефективності будівництва доріг, фахівці компанії виділили можливість безперервного укладання асфальтобетону, 2D і 3D системи управління будівельною технікою і наявність докладного керівництва по ущільненню грунту.

  

Беручи до уваги те, що компанія Цеппелін Україна надає повну лінійку висококласної техніки Caterpillar, сучасні та новаторські технології, сервісне обслуговування, а також можливість фінансування вашого бізнесу (наявність програм кредиту, лізингу і розстрочки), програму Trade-In і наявність каталогу вживаної техніки, можна з упевненістю сказати, що Цеппелін Україна - ваш надійний партнер і помічник у будівництві доріг майбутнього.

Цеппелін Україна - все для вирішення Ваших завдань!


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин