Про компанію

Цеппелін Україна – провідний дилер серед країн СНД

Цеппелін Україна - провідний дилер серед країн СНД

В середині листопада відбулася конференція Caterpillar Eurasia Dealer Meeting, яка щорічно проходить для обміну досвідом між дилерами, підведення підсумків року, що минає і обговорення подальшого плану розвитку. На конференції були присутні керівники дилерських центрів і топ-менеджмент компанії Caterpillar: президент Том Пеллетте (Tom Pellette), а також віце-президенти Паоло Феллін (Paolo Fellin) і Реймонд Чан (Raymond Chan).  

  

Учасники обговорювали рішення за допомогою яких наші замовники зможуть збільшити продуктивність, а також можливості використання доступних технологічних, продуктових і сервісних рішень, які пропонує Caterpillar і дилери, для задоволення поточних потреб покупців і збільшення продажів.

На конференції Eurasia Dealer Meeting відзначили, що Caterpillar пишається роботою компанії Цеппелін Україна ось уже протягом 20-ти років. Пропонуючи комплексний підхід в обслуговуванні клієнтів, Цеппелін не тільки реалізує першокласну спецтехніку Caterpillar, а й надає консультаційну підтримку у виборі найбільш підходящих моделей. Це дозволяє досягти максимального ефекту від інвестицій клієнтів. За підсумками року що минає компанія стала однією з провідних дилерів СНД.

На честь успішного і продуктивного партнерства керівництво Caterpillar привітали компанію Цеппелін Україна з 20-річним ювілеєм і вручили пам'ятний диплом - свідоцтво того, що якість послуг і сервіс Цеппелін Україна - зразок для інших дилерів Caterpillar.  


«Бажаємо співробітникам Цеппелін Україна, щоб така тенденція зберігалася і в подальшому, а сервіс, асортимент і відмінний підхід, який ви пропонуєте клієнтам тільки зростав», - прокоментували в Катерпіллар.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин