Про компанію

Цифрові технології компанії Caterpillar: дрони

Цифрові технології компанії Caterpillar: дрони

Серед численних варіантів післяпродажної підтримки клієнтів Caterpillar з'явилась ще одна пропозиція. Для ефективної роботи будівельної, гірничої та дорожньої техніки компанія пропонує використовувати повітряні безпілотні літальні апарати - дрони. На думку провідних експертів Caterpillar, таке впровадження цифрових інновацій дозволить клієнтові приймати більш обґрунтовані управлінські рішення, щоб знизити витрати і підвищити ефективність безпеки і контролю.

Як це працює?Облітаючи будівельний майданчик, дрони збирають інформацію про об'єкти, що на ньому знаходяться. Дані аерозйомки можуть використовуватися для моніторингу і контролю виконаних робіт, а також для створення 3Д-моделі об'єкта.

Фахівці компанії Redbird, з якою Caterpillar уклала угоду з розробки цифрових алгоритмів збору та аналізу даних за допомогою дронів, стверджують: впровадження подібних інновацій корисно для кожного співробітника компанії клієнта. 3Д-модель майданчика дозволить всім - від підрядників до менеджерів компанії, від бухгалтерів до виконавчого апарату - стежити за виробництвом. Це відкриває нові можливості для контролю якості виконаних робіт, використання зібраних даних в звітності, оптимізації витрат запасів, а також для дотримання техніки безпеки.

Наприклад, на півночі Канади за допомогою безпілотників здійснюється контроль віддалених територій нафто- і газопроводів. До застосування дронів з цією метою посилалася команда експертів, якій доводилося летіти на вертольоті у віддалені куточки країни і витрачати тиждень на перевірку трубопроводів.

Дивіться відео, щоб дізнатися більше про те, як Caterpillar впроваджує цифрові технології для підвищення продуктивності компанії клієнта:

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин