Про компанію

Цілі, бізнес стратегія та принципи компанії Caterpillar

Цілі, бізнес стратегія та принципи компанії Caterpillar

Ми націлені на побудову благополучних відносин, в основі яких лежить доброта і світ, а першорядними потребами людства виступають комфорт, хороша екологія, продукти харчування, гігієна, якісна електрика. Все це ми забезпечуємо тільки екологічними рішеннями і робимо свій вклад в поліпшення стану навколишнього середовища і підвищення рівня життя спільнот, в яких ми живемо.

Наша основна задача - забезпечення умов для економічного розвитку завдяки створенню інфраструктури та енергетичної бази. Ми надаємо кращі умови для підтримки населення і захисту навколишнього середовища.

Ми ведемо стратегію, яка передбачає забезпечення трудових умов, продукції, сервісу і рішень, які грамотно і економно задіють ресурси і допомагають втілити нашу ідею в життя.

Наша команда застосовує передові рішення з метою збільшення показників екологічної безпеки продуктів, послуг, рішень і діяльності компанії. Ми твердо переконані в тому, що до прогресу можна прийти внаслідок розробки вдосконалених систем, що підвищують переваги в рамках життєвого циклу при зменшенні до мінімальних значень економічних, соціальних і екологічних витрат на володіння, як це показано в нашій стратегії сталого розвитку.

Дана тактика буде принципово застосовуватися в ході наполегливої роботи над досягненням високого рівня наших цілей по безперервному розвитку.

Задачі виробництва компанії Caterpillar в 2020 році:
 • Розробка інноваційної будівлі згідно з усіма стандартами сертифікації LEED
 • Зменшення інтенсивності застосування електрики на 50%
 • Зниження викидів парникових газів на 50%
 • Застосування альтернативних енергетичних джерел з метою задоволення до 20% енергетичних потреб
 • Зменшення інтенсивності споживання води на 50%
 • Зниження числа виробничих відходів на 50%
 • Мінімізація коефіцієнта виробничих травм
Цілі 2020 по якості продукції
 • Застосування передових технологій та інноваційних рішень з метою забезпечення стійкого розвитку продукції та послуг
 • Збільшення тривалості використання парку техніки
 • Підвищення доходів від продажів компанії з відновлення, капітального ремонту та модернізації
 • Забезпечення лідерства в області безпеки людей, які працюють з нашим продуктом
Цілі, бізнес стратегія та принципи компанії Caterpillar – слайд 1
Цілі, бізнес стратегія та принципи компанії Caterpillar – слайд 2
Основні критерії безперервного розвитку

В основі наших амбіцій і прагнень досягати стабільного прогресу лежать три основних принципи:

 • Зниження відходів методом збільшення продуктивності нашої продукції, технологічних процесів, послуг і рішень з метою забезпечення економії фінансових та інших ресурсів. Ми мінімізуємо негативний вплив на навколишнє середовище і екологію.
 • Збільшення якісних показників. Ми завжди прагнемо до того, щоб поліпшити умови праці працівників на виробництві, стежимо за якістю продукції, місцевих громад і навколишнього середовища Caterpillar.
 • Проектування вдосконалених систем, що інтегрують та оптимізують використання ресурсів. Ми стежимо за збереженням ресурсів у виробничо-побутових цілях за рахунок обороту ресурсів по замкнутому принципу. На протязі робочого циклу стежимо за тим, щоб підвищити віддачу при зниженні економічних, соціальних і екологічних витрат.
Кодекс компанії: наші цінності

Кодекс компанії Caterpillar є ключовим статутом, який став для співробітників основним керівництвом. Тут відображаються головні цінності, на які орієнтуються в команді. Колектив Caterpillar складається із співробітників, які добре знають, що таке порядність, дисципліна, цілеспрямованість, робота над помилками, мотивованість плодами власної діяльності і значення цих понять у прийнятті вірних рішень. Саме ці критерії є визначальним фактором іміджу компанії. Чесність є основою всіх наших дій. Наші співробітники відповідальні за свої слова і дії у взаєминах один з одним і клієнтами.

Завдяки кодексу ведення бізнесу компанії Caterpillar створюється сприятлива атмосфера в колективі, що породжує довіру і захоплення з боку клієнтів.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин