Унікальна модель екскаватора-навантажувача від Caterpillar у чорному кольорі
18.02.2016

Пофарбований в чорну збройову фарбу навантажувач Caterpillar 420F2 IT користувався особливою популярністю. Колеса, ківш та кабіна в одному кольорі перетворювали техніку в бойову машину. Потужний вигляд привертав величезну кількість бажаючих придбати такий рідкісний екземпляр. Однак модель виявилася виставленою не на продаж.

В серпні минулого року Caterpillar святкувала тридцятиріччя з нагоди випуску першого єкскаватора-навантажувача та відзначала трьохсоттисячний випущений екземпляр. До кожного з подій компанія випустила дві машини цього сегменту в чорному кольорі. Тепер призначення ювілейних моделей - радувати око відвідувачів виставок техніки та символізувати стабільне процвітання компанії.

Хоча Caterpillar 420F2 IT в чорному кольорі відсутня в роздрібному продажі, засмучуватися не варто. Потужність, надійність та енергоефективність жовтого екскаватора-навантажувача викликає не менший захват його володарів. Дізнатися більше про доступні моделі екскаваторів-навантажувачів від Caterpillar ви можете в розділі Екскаватори-навантажувачі.
