Про компанію

Ущільнювач відходів CAT® 816K

Ущільнювач відходів CAT® 816K

Компанія Caterpillar представляє новий ущільнювач Cat® 816K. Машина призначена для роботи у важких умовах, відрізняється високими показниками потужності і надійності. Міцний масивний корпус і продумана до дрібниць конструкція дозволяють техніці справлятися з будь-якими завданнями сміттєпереробних підприємств.  


Оновлений компактор розвиває швидкість до 12 км/год, номінальна потужність моделі - 185 к.с. Новий двигун Cat® C7.1 ACERT ™, яким оснащена базова конструкція, дозволяє техніці працювати в важких умовах кілька термінів служби. При цьому машина відрізняється паливною ефективністю, зручною герметичною кабіною і універсальністю за рахунок широкого асортименту навісних інструментів. Технологія Cat® COMPACT, по якій здійснюється управління компактором, гарантує високу точність і якість ущільнення. Однак, це далеко не всі переваги нової моделі.

Коробка передач

Коробка передач ущільнювача Cat® 816K перемикається за допомогою всього одного важеля, встановленого в операторській кабіні. Це істотно полегшує роботу оператора і підвищує його продуктивність. Спеціально для даної моделі була розроблена технологія управління коробкою передач під навантаженням. Особливі метали і методи його обробки, з яких виготовлялися деталі компактора, забезпечують високий рівень надійності машини на весь термін її експлуатації.

Конструкція коліс/кулачків

Щоб підготувати ущільнювач Cat® 816K до бездоганного виконання поставлених завдань, можна використовувати один з трьох варіантів конфігурації ходової частини:

1) Лопатоподібні кулачки

Конфігурація підходить для задач, коли потрібно рівномірно розподілити вагу ущільнювача по всій опорній поверхні і тим самим знизити навантаження. Лопатисті кулачки забезпечують високу продуктивність машини, високу швидкість робіт при мінімальній витраті палива.

2) Хрестоподібні кулачки

Конфігурація для роботи на схилі і нерівній поверхні

3) Комбіновані кулачки

Універсальний варіант, який поєднує в собі вищеназвані переваги.

Спеціальний захист оберігає ходову компактора від попадання сміття, скупчення шкідливих речовин і передчасного зносу.

    

Простота обслуговування

Для зручності технічного обслуговування моделі 816K точки доступу згруповані між собою і доступні з рівня землі. На сервісній панелі знаходиться головний рубильник, система блокування і опломбування електроживлення, індикатор необхідності зливу рідини DEF тощо.

Технологія Cat® Connect

Система обробки інформації, впроваджена в бортовий комп'ютер ущільнювача, контролює параметри ущільнення і надає оператору детальну інформацію про виконану роботу. Тривимірне зображення дозволяє уникнути пустот, оптимізувати простір, скоротити витрату палива і істотно заощаджує час. Такі можливості нової моделі компактора Cat® 816K роблять його незамінною технікою на кожному сміттєпереробному підприємстві.

Дізнатися про можливості придбання нового компактора Cat® 816K можна за телефоном 0 800 300 350. Фахівці компанії "Цеппелін Україна" з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Ознайомитися з іншими моделями Caterpillar можна в розділі ущільнювачі.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин