Про компанію

Управляємо обладнанням, підвищуючи прибуток. Cat EMSOLUTION

Управляємо обладнанням, підвищуючи прибуток. Cat EMSOLUTION

Будівельна промисловість характеризується яскраво вираженим циклічним характером, який вносить певні складнощі в питання збереження прибутку. Серед багатьох способів подолання даної проблеми, найбільший результат досягається завдяки ефективному управлінню будівельним обладнанням.

Головне правило ефективного управління обладнанням дуже просте і однаковою мірою підійде для компанії будь-яких масштабів. Воно полягає в моніторингу роботи техніки і пошуку рішень, які дозволять домогтися максимального обсягу виконаних робіт при мінімально можливих витратах.

Ключовими напрямами, що дозволяють оцінити ефективність управління обладнанням, є:

  • Експлуатаційні показники обладнання

  • Технічний стан обладнання

  • Планове технічне обслуговування та ремонт

  • Безпека

Коли в індустрії не були доступні нинішні передові технології, збір і обробка даних про роботу устаткування проводилися вручну. У результаті традиційне управління обладнанням характеризувалося високою інерційністю і можливими неточностями, що звичайно ж, відбивалося і на ефективності.

Технології, впроваджувані компанією Caterpillar, засновані на передових досягненнях і забезпечують моментальне отримання точної та достовірної інформації про роботу устаткування. За засобом веб-ресурсу VisionLink дані про місцезнаходження машини, виконуваних операцій (включаючи контроль якості), терміни технічного обслуговування, відхилень у роботі, нецільовому використанні та багато іншого передаються в будь-яку точку.

Однойменне програмне забезпечення VisionLink в автоматичному режимі виконує обробку даних, надаючи в підсумку готові звіти у наочній формі.

Ефективне управління обладнанням з використанням продуктів Cat надасть вашій компанії ряд переваг і виведе на принципово новий рівень:

  • Контроль витрат

  • Якість і терміни виконання робіт

  • Управління персоналом

  • Зниження ризиків

Точне відстеження витрат, оптимальне планування технічного обслуговування машин, адекватна оцінка можливостей техніки і персоналу збільшать ваші шанси на успіх у проекті будь-якої складності та дозволять отримати максимальний прибуток.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ УПРАВЛІННЯ ОБЛАДНАННЯМ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРИБУТКУ

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин