укр

Про компанію

Управляємо обладнанням, підвищуючи прибуток. Cat EMSOLUTION

Будівельна промисловість характеризується яскраво вираженим циклічним характером, який вносить певні складнощі в питання збереження прибутку. Серед багатьох способів подолання даної проблеми, найбільший результат досягається завдяки ефективному управлінню будівельним обладнанням.

Головне правило ефективного управління обладнанням дуже просте і однаковою мірою підійде для компанії будь-яких масштабів. Воно полягає в моніторингу роботи техніки і пошуку рішень, які дозволять домогтися максимального обсягу виконаних робіт при мінімально можливих витратах.

Ключовими напрямами, що дозволяють оцінити ефективність управління обладнанням, є:

  • Експлуатаційні показники обладнання

  • Технічний стан обладнання

  • Планове технічне обслуговування та ремонт

  • Безпека

Коли в індустрії не були доступні нинішні передові технології, збір і обробка даних про роботу устаткування проводилися вручну. У результаті традиційне управління обладнанням характеризувалося високою інерційністю і можливими неточностями, що звичайно ж, відбивалося і на ефективності.

Технології, впроваджувані компанією Caterpillar, засновані на передових досягненнях і забезпечують моментальне отримання точної та достовірної інформації про роботу устаткування. За засобом веб-ресурсу VisionLink дані про місцезнаходження машини, виконуваних операцій (включаючи контроль якості), терміни технічного обслуговування, відхилень у роботі, нецільовому використанні та багато іншого передаються в будь-яку точку.

Однойменне програмне забезпечення VisionLink в автоматичному режимі виконує обробку даних, надаючи в підсумку готові звіти у наочній формі.

Ефективне управління обладнанням з використанням продуктів Cat надасть вашій компанії ряд переваг і виведе на принципово новий рівень:

  • Контроль витрат

  • Якість і терміни виконання робіт

  • Управління персоналом

  • Зниження ризиків

Точне відстеження витрат, оптимальне планування технічного обслуговування машин, адекватна оцінка можливостей техніки і персоналу збільшать ваші шанси на успіх у проекті будь-якої складності та дозволять отримати максимальний прибуток.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ УПРАВЛІННЯ ОБЛАДНАННЯМ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРИБУТКУ

до всіх новин

інші Новини

12.01.2021

Огляд складових компонентів підземного навантажувача Cat R1600H
дізнатись більше

08.01.2021

Cat® Grade – технологія контроля профілю для екскаваторів
дізнатись більше

05.01.2021

Огляд переваг фільтрів Cat®
дізнатись більше

30.12.2020

Огляд технологій в самоскиді Cat® 785D, що допомагають оператору в роботі
дізнатись більше
перейти до всіх новин