Про компанію

У НОГУ З ЧАСОМ

У НОГУ З ЧАСОМ

Концерн Zeppelin створює нову стратегічну бізнес-одиницю (СБО) з метою розвитку і впровадження цифрових технологій, які будуть розроблені на додаток до існуючих бізнес-рішень. Нова структура, інтегрована на базі підконтрольної Zeppelin онлайн площадки з оренди обладнання Klickrent, буде діяти незалежно від виробників і дозволить оптимальним чином розширити поточну сферу ділової активності концерну.«Створення даної стратегічної бізнес-одиниці - це наша реакція на масове поширення цифрових технологій в діловому середовищі», - пояснює Петер Герстманн, голова правління концерну Zeppelin. - «Ми плануємо оптимально використовувати ці інноваційні рішення, щоб як і раніше забезпечувати успішне присутність нашої компанії на ринку, залучаючи додаткових клієнтів».

На першому етапі основна увага нового напрямку буде приділена розробці та впровадженню цифрових бізнес-моделей в сферах сервісного обслуговування і реалізації запасних частин, а також техніки з напрацюванням і оренди обладнання. До 2020 року з новою стратегічною бізнес-одиницею планується досягти обороту по великим фінансовим операціям в розмірі 300 мільйонів євро.

В цілому, концерн Zeppelin протягом наступних п'яти років планує інвестувати в розвиток цифрових технологій двозначну суму в мільйонах євро.

Очолить новий напрямок Вольфганг Ханенберг, голова правління Zeppelin Rental GmbH & Co. KG і керівник СБО Оренда техніки. «Я радий можливостям і поставленим завданням, що відкривається переді мною, оскільки впевнений, що динамічність, дисципліна і інновації допоможуть концерну Zeppelin успішно виконати перехід на цифрові технології. Шоста стратегічна бізнес-одиниця забезпечить потужну цифрову платформу для цього », - заявив Вольфганг Ханенберг.

Про концерн Zeppelin

Обсяг продажів концерну Zeppelin, на 190 підприємствах якого в різних країнах світу зайняті 7 800 співробітників, в 2015 році склав більше 2,3 млрд євро. Взаємодія між підрозділами концерну Zeppelin здійснюється в рамках керуючого холдингу і п'яти стратегічних бізнес-одиниць: СБО Будівельна техніка ЄС (продаж і обслуговування будівельної техніки), СБО Будівельна техніка СНД (продаж і обслуговування будівельної та сільськогосподарської техніки), СБО Оренда техніки (оренда техніки і проектні рішення для будівництва і промисловості), СБО силові установки (силові і енергетичні установки) і СБЕ Промисловий інжиніринг (інжиніринг і виробництво промислового устаткування). Zeppelin GmbH є холдинговою компанією концерну з юридичною адресою у Фрідрихсхафені і центральним офісом в Гархинге під Мюнхеном. Більш детальна інформація представлена ​​на сайті www.zeppelin.com.
до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин