Про компанію

В продаж надійшли дві нові моделі колісних навантажувачів від компанії Caterpillar

Цеппелін Україна поповнила модельний ряд компактних колісних навантажувачів Cat двома новими машинами: Cat 914K і Cat 910K. Нові навантажувачі представляють собою модернізовані моделі Cat 914G2 і Cat 910H, відповідно, і гармонійно поєднують в собі перевірені на практиці конструктивні виконання з інноваційними технічними рішеннями. Випуск нових моделей спрямований не стільки на те, щоб розширити модельний ряд компактних колісних навантажувачів, скільки на створення нових сучасних машин з більш високими техніко-економічними показниками.Нові моделі навантажувачів оснащуються ефективним дизельним двигуном Cat C3.8, який при рівних показниках корисної потужності відрізняється зниженим споживанням палива і більш вигідними екологічними характеристиками. Завдяки ефективній системі NOX, що забезпечує зниження рівня вмісту шкідливих речовин у викиді, і інноваційній системі наступного очищення відпрацьованих газів, колісні навантажувачі Cat 914K і Cat 910K відповідають вимогам європейських екологічних стандартів для спецтехніки, прийнятих в 2011 р в показниках витрати палива колісні навантажувачі Cat 910K і Cat 910K демонструють скорочення споживання пального на 9% і 10%, відповідно, в порівнянні зі своїми моделями-аналогами.

Модернізована гідростатична трансмісія сприяє плавному пересуванню машин на будь-яких режимах роботи. Завдяки ідеально збалансованої компонуванні навантажувачі відрізняються більш високими показниками стійкості, що в поєднанні з малим радіусом повороту дозволяє ефективно використовувати їх при роботі в найнесприятливіших умовах з обмеженим простором робочої зони.
Нова конструкція ковша надійно утримує вантаж і не допускає його висипання. При цьому забезпечується прекрасна оглядовість зони виконання робіт.

Модернізована кабіна оператора обладнана прозорою скляною дверима, яка сприяє поліпшеній оглядовості робочої зони. Системи захисту при перекиданні і від падаючих предметів (ROPS/FOPS) надійно захищають оператора фронтального навантажувача в найважчих умовах роботи. Спрощений доступ до моторного відсіку і точкам технічного обслуговування з рівня «землі» сприяє зниженню часу простою, викликаного виконанням технічного обслуговування машини.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин