Про компанію

Відеоогляди вживаної техніки Cat®

Як відомо, компанія Цеппелін Україна пропонує продаж і обслуговування сертифікованої вживаної техніки від світового лідера машинобудування - компанії Caterpillar.

Наш каталог вживаної техніки постійно оновлюється. Різні за своїм призначенням і функціональністю машини Cat® готуються до продажу згідно стандартів Caterpillar:

  • мийка машини;

  • повна діагностика;

  • технічне обслуговування;

  • ремонт та сервіс;

  • поставлення на гарантію.

За час роботи підрозділу продажу вживаної техніки, наші спеціалісти вдосконали процес обслуговування клієнтів, скоротили час реагування та надання комерційної пропозиції, значно розширили спектр послуг суміжних з вживаною технікою, якісно і своєчасно виконували свої гарантійні зобов’язання.

Раді повідомити, що відтепер, по кожній вживаній одиниці техніки, яка є на нашому складі та всіх демо-майданчиках компанії, у мережі YouTube буде доступний відеоогляд.

YouTube канал компанії Цеппелін Україна регулярно оновлюється новими, цікавими та корисними відеороликами про діяльність компанії, новинки спецтехніки Caterpillar, технічні можливості та випробування машин в різних умовах.

Для вашої зручності, на каналі був створений окремий розділ: “Огляд вживаної техніки”, доступний за адресою: goo.gl/6HTEp2

    

Короткі відеоролики містять в собі вичерпну інформацію щодо технічних характеристик та стану машини, загальний огляд і короткий функціональний тест. Дані огляди проводе технічний фахівець підрозділу продажу вживаної техніки компанії Цеппелін Україна, висококваліфікований спеціаліст - Двораківський Артем.

Такий підхід до знайомства з тією чи іншою машиною, допоможе вирішити наскільки дана одиниця техніки є цікавою саме для Вас. Підписуйтесь на наш канал та користуйтесь!

Запрошуємо до перегляду та сподіваємось на плідну співпрацю!

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин