Про компанію

Випуск ювілейного бульдозера середньої потужності

Випуск ювілейного бульдозера середньої потужності

У 1985 році компанія Caterpillar застосувала власну революційну концепцію ходової частини з піднятим ведучим колесом в лінійці гусеничних бульдозерів середньої потужності, випустивши моделі серії Н. Подібна конструкція і до цього дня залишається унікальною для бульдозерів потужністю 130-350 к. с., наділяючи їх кращим зчепленням з ґрунтом, підвищеною надійністю, зручністю техобслуговування і підвищеною продуктивністю.

Першими ходову частину з піднятим ведучим колесом отримали бульдозери Cat® D4H, D5H, D6H і D7H, а в 1987 році лінійку поповнила модель D8L. Конструкція ходової частини з піднятим ведучим колесом наділила машини середньої потужності перевагами, властивими важким бульдозерам, а також зменшила навантаження при русі на заднє і переднє напрямні колеса. Це допомагає точно відрегулювати розподіл ваги машини і тиск на ґрунт, необхідні для спеціальних видів робіт, причому зробити це простіше, ніж у бульдозерів з овальною ходовою частиною. Вперше з'явилася можливість встановлювати відвали VPAT (з регульованими кутами нахилу, повороту і перекосу) на моделі бульдозерів з піднятим ведучим колесом D4H і D5H, що дозволило їм виконувати чистове планування на більш високих швидкостях.

Через 35 років, в травні 2020 року, компанія Caterpillar випустила три ювілейних «175-тисячних» екземпляра, прикрашених спеціальними табличками з числом 175 000 на крилах. Перші дві ювілейні машини – бульдозери Cat® D6 XE з електричним приводом (пофарбовані в глянсовий темно-сірий і чорний кольори), третя машина – модель D6 з 4-ступінчастою повністю автоматичною коробкою передач (в традиційному фірмовому жовтому кольорі Cat Yellow).

Одну з моделей D6 XE отримав давній клієнт Caterpillar, в парку якого багато бульдозерів Cat, – будівельна компанія Goodfellow Bros. (штат Вашингтон, США). Власником другого ювілейного бульдозера D6 XE стала компанія Holt Cat (штат Техас, США). Співпраця Caterpillar і Holt триває з моменту створення компанії в 1904 році, коли Бенджамін Холт (Benjamin Holt) винайшов гусеничний трактор. Бульдозер D6 XE став своєрідним втіленням безперервних інновацій, розроблених за 116 років. Ювілейний бульдозер D6 був відправлений компанії Finning Cat – дилеру Caterpillar в Канаді, де його потім продали компанії Midwest Pipelines Inc.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин