Про компанію

Як вибрати екскаватор-навантажувач: комплектація

Як вибрати екскаватор-навантажувач: комплектація

Минулої статті ми розібрали, яка техніка підходить під певні завдання найкраще і якщо Ви вирішили підібрати екскаватор-навантажувач, тоді обговоримо критерії, на яких варто звернути увагу.

Рівноколісні та нерівноколісні

Екскаватор-навантажувач має на фронтальній та задній частині осей колеса однакового розміру. Але що ж підібрати?

Рівноколісні машини гарантують підвищене зчеплення та мінімальний тиск на ґрунт завдяки більшій площі контактної поверхні коліс та більшу, ніж у різноколісних моделей висоту підйому стріли навантажувача. Тому їх підбирають виключно тоді, коли необхідна висота навантаження, яке можна порівняти з фронтальними навантажувачами. Майте на увазі: чим більший діаметр передніх коліс, тим більша висота підйому машини. У фронтальних коліс рівноколісника здатність краща. Це означає, що машина здатна підняти набагато більший вантаж. Значним моментом також є взаємозамінність всіх коліс при пошкодженнях. Ви можете мати одне запасне колесо на кілька машин, що функціонують недалеко один від одного.

В основному, рівноколісні моделі оснащені трьома режимами керування керма, у тому числі й «крабовим ходом», завдяки чому рівноколісні машини відрізняються більшою маневреністю та значно кращою керованістю в процесі пересування дорогами. Потрібно також подумати, чи потрібен машині для експлуатації крабовий хід. Якщо ні, тоді слід вибирати машину без режимів керування керма, коли пристрій заднього моста простіше і надійніше, а також не потребує такої кількості обслуговування та відрізняється прийнятною ціновою політикою. Рівноколісні екскаватори-навантажувачі слід експлуатувати як на твердому, так і на слабкому ґрунті. Вони ідеально підходять для будівництва котлованів.

Нерівноколісні машини сьогодні мають значно більший попит і представлені у великій кількості варіацій. Їхня цінова політика значно нижча і місце оператора відрізняється кращим оглядом і меншим радіусом розвороту. Призначені для експлуатації в міських умовах на твердому ґрунті, на слабкому ґрунті малогабаритні колеса проходять погано.

Як вибрати екскаватор-навантажувач: комплектація 1
Як вибрати екскаватор-навантажувач: комплектація 2
Комплектація

Якщо всі важливі питання на об'єктах може закрити екскаватор-навантажувач простої комплектації, немає сенсу в придбанні моделі з безліччю функцій. Спочатку слід продумати, чи використовуватиметься техніка переважно як екскаватор або ж більшою мірою як навантажувач. З огляду на це потрібно вибирати комплектацію. Що вам більше до вподоби: джойстики чи важелі? Не варто забувати і про кліматичні умови у вашій місцевості. Ймовірно, варто подбати про сильний обігрівач або клімат-контроль. Не варто заощаджувати на кондиціонері. Влітку без нього буде дуже спекотно.

Змінні навісні пристрої

Детально обдумайте, яке навісне обладнання стане у нагоді вашому екскаватору-навантажувачу при експлуатації, оскільки ці знаряддя значно розширюють функціонал техніки і здатні принести чималий додатковий прибуток і прискорити окупність вкладених інвестицій у дане придбання.ф

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин