Про компанію

Які бувають способи скорочення витрат на утримання техніки?

Які бувають способи скорочення витрат на утримання техніки?

Застосування інформації, що генерується технікою, дозволяє економити ваші ресурси, забезпечуючи підтримку техніки в оптимальному стані, виключаючи незаплановані простої. Нижче наведені 6 способів, скориставшись якими ви зможете отримати допомогу в управлінні технікою і зменшенні витрат.

1. Ведення обліку

Автоматичний збір відомостей історії машини, експлуатаційного періоду складових і операційних витрат. Ця функція дозволяє виявляти високі витрати або проблемні зони, контролювати технологічний процес і підвищити ціну машини при перепродажі.

2. Навчання оператора

Практичні правила істотно впливають на експлуатаційні значення і знос складових. Контролюйте робочий процес дистанційно і визначайте можливості навчання та заохочення за якісно виконану роботу.

3. Аналіз проб робочої рідини S.O.S

Систематично відбирайте проби мастил, холодоагенту і гідравлічних рідин. Звертайтеся до Цеппелін Україна з метою здійснення аналізу напрацювання, після чого оперативно прийміть заходи на підставі даних і рекомендацій фахівця з моніторингу стану техніки.

4. Своєчасне ремонтування при виникненні технічних поломок

Використовуйте відомості техніки та електронну інформацію, щоб своєчасно виявити існуючу проблему. Оперативно складайте графік ремонту для усунення несправностей і зменшення витрат на ремонтування.

5. Профілактичне обслуговування

Користуйтеся перевагами електронних сигналів для регламентації і здійснення всіх рекомендованих операцій з технічного обслуговування і ремонтування.

6. Технічні інспекції

Ми здійснюємо перевірки на наявність диму, витоків, погіршення експлуатаційних якостей та інше, використовуючи програму моніторингу даних.

Всі електронні дані можливо отримати використовуючи різні рівні технології Zeppelin Smart Solutions:

Рівень 1 - BASIC

Забезпечує підключення до системи віддаленого моніторингу Цеппелін. Ви зможете швидко побачити, де розташована ваша техніка, і як вона функціонує, де є підключення на вашому гаджеті. Контролюйте маршрут, мотогодини і кілометраж.

Рівень 2 - ADVANCED

Ви маєте можливість швидко подивитися, де знаходиться ваша техніка, і як вона функціонує всюди, де є інтернет підключення.

Також ви можете самі відслідковувати стан вашої техніки.

Рівень 3 - ADVANCED +

Цепелін надає вам комплексну програму моніторингу стану спільно з віддаленим моніторингом від наших професійних фахівців з техніки. Висококваліфіковані працівники будуть відслідковувати стан вашої техніки для вас. Коли ми побачимо те, що вимагає уваги, ви будете про це проінформовані і отримаєте рекомендації щодо подальших дій.

Також ми надаємо проактивні рекомендації по обслуговуванню, ґрунтуючись на вхідну інформацію, історію техніки та інше. Ви будете забезпечені необхідними рекомендаціями щодо своєчасного обслуговування і ремонту, який збереже вашу техніку в робочому стані і зменшить експлуатаційні витрати.

Рівень 4 - PREMIUM

Ми будемо відслідковувати стан вашої техніки, контролювати мотогодини, піклуватися про планування і виконання профілактичного обслуговування. Також ми регулярно надаємо звіти про стан вашого парку техніки. На даному рівні ви можете повністю сконцентруватися на веденні бізнесу, а ми візьмемо турботу про ваші цінні активи на себе, що дозволить зменшити ваші експлуатаційні витрати при одночасному збільшенні доступності техніки.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин