Про компанію

Які переваги використання пакету Cat® Minestar HEALTH?

Які переваги використання пакету Cat® Minestar HEALTH?

Визначаючи цілий ряд різновидів потенційних проблем з технікою до поломки, пакет CAT® Minestar Health дає можливість мінімізувати час простою та зниження ефективності. Крім того, він дає можливість контролювати витрати на експлуатацію, полегшуючи управління ремонтом і технічним обслуговуванням, а також складання графіка.

Health є універсальним помічником, завдяки чому він може застосовуватися майже на всіх ділянках в гірничо-видобувної галузі, враховуючи позашляховики, навантажувачі колісного типу, автогрейдери, бульдозери, екскаватори, техніку для виконання додаткових маніпуляцій і для інших виробників.

Полегшення планування і складання графіків

З Health Ви зможете легко займатися глобальним плануванням ремонтних роботи і ТО. Він дозволяє фахівцям контролювати, яка техніка вимагає обслуговування, розробляти графіки ремонтування і ТО, знати, які конкретно були застосовані маніпуляції і контролювати продуктивність дій техніки після повернення в роботу.

Виявлення проблем на майданчику

Health забезпечує можливість виявлення неполадок, які пов'язані не тільки з технікою, а й ділянками на самому об'єкті. Опції контролю GNSS дозволяють системі контролю стану формувати звітності з попередженнями про ділянки появи неполадок, пов'язаних зі станом техніки і функціонуванням. Це дозволяє визначити ділянки появи проблем (наприклад, поганий стан дорожнього покриття), що впливають на стан техніки, готовність машини і період амортизації.

Підтримуйте коннект зі своєю технікою

Збереження безперервного зв'язку з обладнанням та аналіз отриманих відомостей – це основні методи контролю витрат. CAT® Minestar Health забезпечує можливість установки взаємодії з технікою будь-якого виробника, вирішуючи незначні проблеми, поки вони не стали глобальними, продовжити експлуатаційний період техніки і скоротити час спонтанних простоїв.

Слідкуйте за параметрами пріоритетної значущості, ведіть аналіз тенденцій та отримуйте оповіщення в режимі онлайн в разі появи проблем, з метою:

  • миттєвого вирішення проблем перед тим як буде потрібен капітельний ремонт;
  • контролю, яка техніка повинна пройти ТО;
  • гарантування своєчасного здійснення ТО;
  • контролю робочої одиниці після обслуговування.

CAT® Minestar Health сумісна з усіма моделями на Вашому майданчику в незалежності від виробника, і забезпечує можливість обміну інформацією між системами регулювання, щоб завжди тримати Вас в курсі про те, що відбувається всередині Вашої техніки.

З CAT® Minestar Health Вам забезпечені інструменти та відомості, які потрібні для прийняття аргументованих рішень і розробки тактики технічного обслуговування. Що в підсумку? Зменшення витрат на ТО, повна експлуатаційна готовність, підвищення продуктивності та доходу.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин