Про компанію

Які є варіанти системи автоматичного керування AccuGrade?

Які є варіанти системи автоматичного керування AccuGrade?

AccuGrade – технологія автоматичного керування відвалом, що підвищує продуктивність техніки на 40%, мінімізуючи при цьому витрати. Заводський монтаж вбудованих датчиків, проводки і гідравліки - це інноваційне рішення, впроваджене Caterpillar, що дозволяє оснастити техніку системами різних видів, наприклад, звуковими, лазерними або з роботизованим тахеометром.

AccuGrade Laser

За допомогою даної технології оператор може виконувати планувальні операції з максимальною точністю без необхідності застосування стандартних методик розбивки або геодезистів. Застосовуючи інноваційні лазерні рішення, датчики, розміщені на машині та зовнішній лазерний будівник площин, можуть отримати точні дані про висотну позначку безпосередньо в кабіні та досягти точного позиціонування відвалу на проектній позначці. У результаті оператор може збільшити ефективність завдяки здійсненню планувальних операцій значно швидше та з мінімальним числом проходів порівняно з тим, що раніше.

AccuGrade Cross Slope

Поперечний ухил виступає передовою технологією управління, розробленою для підтримки систематичного заданого поперечного ухилу. Датчики, розміщені на машині, визначають кут нахилу та забезпечують можливість формування поверхні із заданим поперечним ухилом.

Технологія дозволяє автоматично відрегулювати позицію лівого або правого гідравлічних циліндрів так, що відвал техніки утворюватиме поверхню регулярним ухилом. Завдяки AccuGrade оператор здатний зрозуміти, куди необхідно робити відсипку або де доцільно зробити продукт для отримання заданого поперечного ухилу.

Оператор здатний визначати, якою частиною відвалу керувати автоматично та здатний перемикатися між ними без допоміжних налаштувань та калібрування. Висотна позначка виставляється оператором вручну.

Які є варіанти системи автоматичного керування AccuGrade? 1
Які є варіанти системи автоматичного керування AccuGrade? 2
AccuGrade Sonic

AccuGrade Sonic використовує ультразвуковий прилад, що забезпечує підтримку відвалу машини на регулярній висотній позначці щодо опорної поверхні.

Технологія здатна автоматично змінювати висоту відвалу, саме ті дії, які виконує оператор вручну. Оператор лише керує напрямком руху техніки, утримуючи датчик над опорою.

AccuGrade GPS

Глонас дозволяє робити укладання шарів на проєктній зоні, що призводить до зменшення перевитрат матеріалів та зниження витрат.

Система Глонас є найкращим варіантом для будівництва об'єктів складного профілю. Вона передбачає застосування супутникових технологічних рішень точного позиціонування, які дозволяють порівняти актуальну позицію відвалу з тривимірною варіацією та задає команди гідравліці машини на операцію опускання або підйом з метою формування покриття у точній відповідності до проєкту.

AccuGrade UTS

Дана система є високоточним динамічним позиціонуванням, що застосовується для контролю робочих органів машини. Багатофункціональний роботизований тахеометр дозволяє відстежити позицію активного відбивача, що знаходиться на відвалі та виявляє його координати у просторі.

За допомогою активного відбивача система впевнено утримує з’єднання між машиною і тахеометром завдяки інфрачервоному індикатору, що не дозволяє тахеометру збиватися на інші покриття, що відображають в області його видимості. Встановлена розумна технологія пошуку розташування відбивача дає можливість системі оперативно здійснювати захоплення цілі в разі, якщо відбувся розрив.

до всіх новин

інші Новини

09.05.2024

Цеппелін Україна пропонує НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ – Кущоріз Сaterpillar BR318.
дізнатись більше

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше
перейти до всіх новин