укр

Про компанію

Запасні частини Cat® відновлені за програмою Reman

Компанія Цеппелін Україна пропонує широкий спектр відновлених запасних частин для всіх моделей техніки і обладнання Caterpillar. Програма Reman допоможе Вам підтримувати надійну і безперебійну роботу Вашої техніки і оптимізувати Ваші витрати.

Оригінальні відновлені деталі Reman мають такі ж характеристики і термін служби, як і нові компоненти. На запчастини Cat®, відновлені за програмою Reman, поширюється така ж гарантія, як і на нові запчастини Caterpillar.  


Процес відновлення, який використовується за програмою Reman, починається з повного розбирання запчастини на комплектуючі елементи. Після цього, кожен з елементів піддається чищенню і ретельній перевірці на відповідність ряду технічних вимог, за результатами якої приймається рішення про можливість/неможливість його повторного використання.

Зношені деталі, що підлягають відновленню, відправляються за технологічним циклом відновлення. Новітні методи для переробки та відновлення, за якими працює програма Reman, включають в себе ті ж технологічні етапи, які використовуються для створення нової техніки Cat®.

Відновлена запчастина володіє всіма вдосконаленнями, що були внесені в виробництво моделі машини, для якої вони призначені. Для використання цінової вигоди, яка може доходити до 20% від ціни нового елемента, клієнт може продати нам зняту в результаті ремонту запчастину.

    

Кваліфіковані спеціалісти компанії Цеппелін Україна допоможуть Вам скористатися всіма перевагами програми Reman. Зателефонуйте за номером 0 800 300 350 і дізнайтеся більше!

до всіх новин

інші Новини

17.09.2020

SEM917 - Автогрейдер року!
дізнатись більше

17.09.2020

Огляд типів автоматичної системи управління відвалом машини AccuGrade
дізнатись більше

16.09.2020

Огляд нового, повністю механічного бульдозера Cat® D6 GC
дізнатись більше

16.09.2020

Відгук представника ІнГЗК про співпрацю з Цеппелін Україна!
дізнатись більше
перейти до всіх новин