Про компанію

Група компаній Zeppelin набуває частину прав на представлення розширеного бізнесу гірничого обладнання у Caterpillar

Zeppelin сьогодні являє собою найбільш повну мережу з постачання техніки для клієнтів, провідних як наземні, так і підземні гірничі роботи. 

2 грудня 2013 - Гархинг (Мюнхен), Німеччина. Група компаній Zeppelin сьогодні офіційно оголошує про те, що нею було придбано у компанії Caterpillar Global Mining LLC право представляти розширену лінійку гірничого обладнання під брендом Cat® у сфері поставок та технічної підтримки на своїх територіях.

Дане придбання посилить чинне в даний момент пропозиція гірничого обладнання під маркою Cat® від Zeppelin. У результаті цього придбання Група компаній Zeppelin представлятиме продукти, які раніше пропонувалися компанією Bucyrus International Inc., Яку в 2011 році придбала компанія Caterpillar. Ці продукти включають в себе електричні канатні екскаватори, гідравлічні гірські екскаватори, верстати відкритого і підземного буріння, крокуючі екскаватори, конвеєрні гірські машини і транспортери для підземних робіт. Група компаній Zeppelin буде поставляти ці нові продукти і здійснювати відповідну підтримку і сервіс для клієнтів в Австрії, Чеській республіці, Німеччини, Словаччини, Вірменії, Білорусі, на своїх територіях в Росії, Таджикистані, Туркменістані, Україні та Узбекистані.


«Нам дуже приємно заявляти про те, що ми розширили наш продуктовий портфель для Стратегічних Бізнес-одиниць Будівельна техніка ЄС і Будівельна техніка СНД», - говорить пан Крістіан Думмлер, Керуючий Директор і Фінансовий Директор Групи компаній Zeppelin. «Ми представлятиме розширену лінійку гірничого обладнання під маркою Cat® і надавати всі необхідні сервісні послуги на наших територіях. Caterpillar і Група компаній Zeppelin будуть спільно працювати над тим, щоб забезпечувати своєчасну поставку продукції та її висококласну підтримку, адже задоволення клієнтів є нашим головним зобов'язанням».

З цим придбанням Група компаній Zeppelin відкриває нові можливості в обслуговуванні гірського сектора. Протягом декількох років компанія функціонує на ринку наземних гірничих розробок, що стосується обладнання для підземних робіт, то це буде нашим новим сегментом бізнесу. В результаті, зараз ми є постачальником повної лінійки гірничого обладнання.

«Розширення продуктового та сервісного пропозиції для наших гірських клієнтів в даних регіонах світу є рішенням для них з отримання доступу до великих природних багатств», - говорить Стів Ваннінг, президент групи Caterpillar, відповідальний за видобувні індустрії. «Гірські клієнти, які використовують нашу наземну техніку, вже знайомі з високою якістю сервісу від Zeppelin, і зараз компанії, провідні підземні роботи, безумовно, зможуть отримати послуги, рівні за якістю, тому що Zeppelin повною мірою розділяє нашу мету по перевищенню рівня очікувань замовників».

Caterpillar вже заявляв про такі ж угоди з іншими дилерами протягом останніх двох років. Caterpillar продовжує обговорювати умови майбутніх угод з дилерами, що ведуть діяльність у гірських індустріях на своїх територіях. До моменту передачі прав дилерам за поданням розширеної гірської продуктової лінійки Cat® (раніше продукція Bucyrus) всю операційну діяльність по цих продуктах буде вести Caterpillar.


Про Групу компаній Zeppelin 

Група компаній Zeppelin веде діяльність в 190 філіях по всьому світу зі штатом співробітників близько 7500 і досягнутим обсягом продажів EUR 2.55 млрд. в 2012 фінансовому році. Структурно Група поділена на 5 стратегічних бізнес-одиниць: Будівельна техніка ЄС і Будівельна техніка СНД (продаж і сервісне обслуговування будівельних і сільськогосподарських машин в Європі і країнах СНД), Оренда (оренда і лізинг будівельного обладнання), Силові установки (двигуни і енергетичні рішення) і Промисловий інжиніринг (заводи і системи для сипучих матеріалів і рідин). ZEPPELIN GmbH є холдинговою компанією з юридичною адресою в Фрідріхсафене, Німеччина і штаб -квартирою в Гархинге (Мюнхен). Більш детальна інформація доступна на www.zeppelin.com.


Про СБЕ Будівельна техніка СНД

СБЕ Будівельна техніка СНД здійснює комерційну діяльність у 7 -ми країнах СНД (Вірменія, Білорусь, Північно-Захід, Центр і Південь Росії, Таджикистан, Туркменистан, Україна і Узбекистан), будучи провідним постачальником комплексних рішень для замовників в різних галузях промисловості: будівництво, дорожнє будівництво, гірнича і кар'єрна промисловість, нафта і газ, лісозаготівельна галузь, сільське господарство.
Все обладнання, що поставляється Цепелін в СНД, супроводжується висококласним сервісом, забезпечується оригінальними запчастинами та повною технічною підтримкою. Продажі СБЕ Будівельна техніка СНД становили EUR 665 млн. в 2012 фінансовому році, кол-во співробітників у штаті налічує понад 1500 осіб.
до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин