Про компанію

«Цеппелін Україна» забезпечила постачання унікального екскаватора на ТОВ «Єристівський ГЗК»

«Цеппелін Україна» забезпечила постачання унікального екскаватора на ТОВ «Єристівський ГЗК»

Висока продуктивність машини, більше 3 000 тонн на годину, і технічні характеристики, а також наявність сервісного супроводу з боку «Цеппелін Україна», забезпечать досягнення високих показників продуктивності в умовах ТОВ «Єристівський ГЗК».

Bucyrus RH200 - передовий і самий продаваний екскаватор в своїй категорії. За 18 років виробництва цієї моделі поставлено більше 130 машин в 20 країн світу. Практична продуктивність машини становить більше 3 000 тонн на годину, при цьому низькі експлуатаційні витрати на тонну переміщуваного матеріалу, істотно менші витрати на паливо і технічне обслуговування завдяки наявності електроприводу, високий ресурс машини (80000 мотогодин) дозволяють моделі стабільно утримувати високу позицію на ринку і перевагу клієнтів. Крім того, екскаватор RH200 показовий високим коефіцієнтом технічної готовності завдяки продуманій конструкції вузлів і агрегатів, а також підтримці світової дилерської мережі Caterpillar і сервісу «Цеппелін Україна».

Екскаватор Bucyrus RH200 з потужністю електродвигуна 1600 КВт і масою 534 т - це перша машина даного класу в Україні, на додаток до ще трьом машинам Bucyrus моделі RH170 з ковшем 15 м ³, які сьогодні успішно експлуатуються на видобутку залізної руди. Bucyrus RH200, об'єм ковша якого становить 28 м ³, призначений для розкривних робіт з розпушеності матеріалами щільності до 1650 кг / м ³ - пісок і суглинки. Можлива конфігурація пряма лопата з ковшем для високоабразіваной залізної руди обсягом 21 м ³ розпушеному щільністю 2600кг / м ³.

Боб Герік, директор з експлуатації Ерістовського ГЗК: «У своїй роботі ми намагаємося робити ставку на високопродуктивне і якісне обладнання, що дозволяє нам не тільки забезпечувати високі показники продуктивності, але і створювати максимальну зручність експлуатації техніки для операторів. Саме таким критеріям відповідає новий екскаватор RH200, а наявність постійної кваліфікованої сервісної підтримки з боку «Цеппелін Україна» дає додаткову впевненість в правильності нашого вибору ».

Екскаватор Bucyrus RH200 був доставлений в розібраному вигляді на Єристівський ГЗК із заводу-виробника в Німеччині; компанія «Цеппелін Україна» провела збірку і пусконалагоджувальні роботи на ГЗК.

На сьогоднішній день в автопарку Ерістовського ГЗК - більше 20 машин Caterpillar, поставлених «Цеппелін Україна»: 16 самоскидів 789С вантажопідйомністю 177 т, важкий трактор бульдозер 844Н, 7 гусеничних бульдозерів Д10Т, важкий грейдер 16М, ущільнювач грунту 825Н. У рамках співпраці «Цеппелін Україна» забезпечує сервісну підтримку і ремонт поставляється на ГЗК техніки: сервісні інженери компанії проходять необхідне навчання на заводі-виробнику і отримують всі необхідні допуски по роботі з електрообладнанням.

Хольгер Шульц, генеральний директор «Цеппелін Україна»: «Наш підхід в роботі з клієнтами - це створення справжньої команди між замовником і дилером, і формується вона на найпершому етапі. Наприклад, виготовлення машини такого класу, як Bucyrus RH200, займає від 6 до 12 місяців. Дане обладнання поставляється на умовах і в терміни, чітко обумовлені з замовником, тому, починаючи з моменту замовлення, ми тісно працюємо з клієнтом для того, щоб техніка максимально відповідала його очікуванням і виробничим завданням. У цьому і полягає основна вигода від співпраці з «Цепелін Україна»: ми буквально впроваджується у завдання клієнта, стаємо необхідним доповненням його команди і разом вирішуємо питання - від моменту покупки необхідного обладнання і протягом всього процесу експлуатації машини, навчаючи операторів, надаючи максимальну сервісну підтримку, своєчасну поставку запчастин і ремонт техніки ».

Витратні матеріали і найбільш затребувані запчастини до машини Bucyrus RH200 будуть доступні 24 години на добу зі складів «Цеппелін Україна»; поставка специфічних запчастин з заводу-виробника здійснюватиметься протягом двох тижнів.

Крім України, екскаватори Bucyrus RH200 експлуатуються також у Росії (4 машини) і в Узбекистані (2 машини). Найбільший парк цих машин - в Австралії (більше 30 машин), ПАР (20 машин) і США (15 машин). У подальшому подібні машини можуть з'явитися і на інших українських ГЗК.

Нагадаємо, в кінці 2010 р. компанія Caterpillar Inc. прийняла рішення придбати корпорацію Bucyrus International Inc., слідуючи своєї мети зміцнити лідерство в сегменті гірничої техніки. В даний час угода з купівлі компанії проходить необхідні процедури, всі юридичні формальності з оформлення покупки планується завершити до середини 2011 року.


«Цеппелін Україна» - провідний вітчизняний дилер будівельної, сільськогосподарської та промислової техніки, офіційний ексклюзивний дилер американської техніки Caterpillar в Україні, а також постачальник обладнання таких світових брендів, як Bucyrus, JLG, Metso, Olympian, Challenger, Bourgault, Gregoire Besson, CLAAS. Компанія працює на ринку України з 1998 року. Головний офіс «Цеппелін Україна» знаходиться в Києві, філії компанії розташовані в Дніпропетровську, Донецьку, Кривому Розі, Одесі. Компанія має широку мережу торгових представництв, центрів фінансування, сервісних центрів, центрів продажу запчастин, а також власний навчальний центр для підвищення кваліфікації технічного персоналу та працівників сервісних центрів. Сьогодні в компанії працює близько 340 співробітників.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Екскаватори.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин