Про компанію

«Цеппелін Україна» відкрила сервісний центр в м. Кривий Ріг

«Цеппелін Україна» відкрила сервісний центр в м. Кривий Ріг

Урочистий захід відвідали місцеві клієнти, які в приємній обстановці, супроводжуваної фуршетом, змогли поспілкуватися з вищим керівництвом компанії, а також змогли побачити все що знаходиться там устаткування в роботі, а саме обладнання з виробництва гідравлічних шлангів, аналізу масла, вимірювання ходової частини, систему контролю головних компонентів машини. Особливий інтерес викликала демонстрація роботи обладнання для ремонту ходової частини - воно унікальне для країн СНД!

Новий сервісний центр обслуговує весь спектр кар'єрних та гірничодобувної техніки, пропонованої компанією «Цеппелін Україна», - екскаватори, бульдозери, навантажувачі, самоскиди таких провідних світових брендів, як Сaterpillar і TEREX O & K. На базі центру розташовується великий склад запасних частин до поставляється техніці, роботи виконують близько 20-ти висококваліфікованих сервісних інженерів, сформовані 10 мобільних виїзних сервісних бригад з наборами ручного та спеціального інструменту.

Вже зараз фахівці центру проводять ремонт деталей багатотоннажний техніки та виконують роботи з відновлення компонентів і надаємо такі послуги, як:

Проворот втулок башмаків гусениць при капітальному ремонті
Капітальний ремонт гідравлічних циліндрів
Капітальний ремонт двигунів
та інші роботи.

Даний сервісний центр повністю відповідає всесвітнім стандартам Caterpillar, саме з цього на заході аудитори компанії Caterpillar привласнили двозірковий статус Криворізькому сервісному центру. Відповідність стандартам дає клієнтам ряд безперечних переваг:

Роботи виконуються професійно спеціально навченими висококваліфікованими технічними фахівцями за допомогою сучасного інструменту та обладнання
Особлива увага приділяється безпеці робіт
Дотримання необхідних умов безпеки праці не тільки робить роботу в даному центрі приємніше, також це забезпечує виконання робіт з відновлення та ремонту техніки на високому професійному рівні, роблячи можливим максимально продовжувати життєвий цикл деталей і компонентів.

Обслуговуються компанії - такі гіганти, як Полтавський, Інгулецький, Орджонікідзевський, Центральний, Північний та інші гірничо-збагачувальні комбінати, відзначають високий рівень обслуговування техніки, європейський рівень сервісу, якість та швидкість діагностики та ремонту деталей.

Компанія «Цеппелін Україна» і в майбутньому планує інвестувати в розвиток сервісної мережі на території України. «До кінця 2010 р. ми плануємо відкрити подібний центр в Комсомольську», - зазначив генеральний директор компанії. «Цеппелін Україна» - надійний партнер для компаній кар'єрної і гірничодобувної галузі в усі часи!

Ознайомитися з умовами надання послуг з обслуговування техніки Caterpillar ви можете в розділі "Сервіс та ремонт спецтехніки".
до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин