Про компанію

«Цеппелін Україна» відкрила сервісний центр в столиці України

«Цеппелін Україна» відкрила сервісний центр в столиці України

Захід зібрав близько 50 клієнтів, пов'язаних з будівельною галуззю, яким була проведена екскурсія по сервісному центру. Гості дізналися про сервісні послуги, що надаються компанією «Цеппелін Україна», а саме відновлення ходової частини і CTS-інспекція, виробництво гідравлічних шлангів, заміна оригінальних фільтрів і масел Caterpillar, плановий відбір проб масла; був показаний склад запчастин, постійно розташовує великою кількістю запасних частин - близько 7500 позицій. Новий сервісний центр обслуговує весь спектр будівельної техніки, пропонованої компанією, - екскаватори, бульдозери, навантажувачі та ін

Даний сервісний центр повністю відповідає всесвітнім стандартам Caterpillar, саме з цього аудитори компанії Caterpillar привласнили йому двозірковий статус. Відповідність стандартам дає клієнтам ряд безперечних переваг:

  • Роботи виконуються професійно спеціально навченими висококваліфікованими технічними фахівцями за допомогою сучасного інструменту та обладнання
  • Особлива увага приділяється безпеці робіт
  • Дотримання необхідних умов безпеки праці не тільки робить роботу в даному центрі приємніше, також це забезпечує виконання робіт з відновлення та ремонту техніки на високому професійному рівні, роблячи можливим максимально продовжувати життєвий цикл деталей і компонентів.

Завершення заходу було не менше яскравим і насиченим, ніж основна програма, - для всіх гостей було організовано фуршет, стилізований під німецький пивний фестиваль Октоберфест. Гості дегустували пиво, слухали німецьку музику, брали участь у чоловічих силових конкурсах. Найсильнішим дісталися пивні кухлі в подарунок про свято. Атмосфера в своєму розпорядженні в неформальній обстановці поспілкуватися один з одним, з представниками «Цеппелін Україна» і «Caterpillar СНД».

Компанія «Цеппелін Україна» і в майбутньому планує інвестувати в розвиток сервісної мережі на території України. «До кінця 2010 р. ми плануємо відкрити подібний центр в Комсомольську», - зазначив генеральний директор компанії. «Цеппелін Україна» - надійний партнер у всі часи!

Приємно, даний захід нікого не залишило байдужим. Компанія «Цеппелін Україна» висловлює щиру подяку всім гостям, що відвідав відкриття сервісного центру!

Ознайомитися з умовами надання послуг з обслуговування техніки Caterpillar ви можете в розділі "Сервіс та ремонт спецтехніки".

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин