Про компанію

«Цеппелін Україна» провела міжнародний семінар з гірської техніки

«Цеппелін Україна» провела міжнародний семінар з гірської техніки

Дводенний семінар, який зібрав понад 70 експертів гірничої справи з України, Росії, Вірменії, був проведений на території Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (м. Комсомольськ, Полтавська обл., Україна).

У ході семінару фахівці «Цеппелін Україна» і Полтавського ГЗК представили досвід експлуатації обладнання провідного світового виробника гірської техніки Caterpillar, способи контролю та аналізу виробничих показників техніки, методологію організації сервісного обслуговування та інформаційно-технічної підтримки.

Учасники семінару відвідали кар'єри Полтавського і Єристівського ГЗК, де була продемонстрована техніка Caterpillar. Експерти змогли також оцінити ділянку дороги в кар'єрі Полтавського ГЗК, відремонтований фахівцями Caterpillar, «Цеппелін Україна», Полтавського ГЗК з використанням сучасних технологій.

Історія співпраці Полтавського ГЗК та компанії «Цеппелін Україна» почалася в 2000 році з купівлі першої машини Caterpillar. На сьогоднішній день 45% автопарку Полтавського ГЗК представлено обладнанням Caterpillar, в числі якого 34 кар'єрних самоскида вантажопідйомністю 90 і 136 тонн, 10 гусеничних бульдозерів та інша техніка. У вересні 2010 р. «Цепелін Україна» стала переможцем тендеру на закупівлю обладнання Полтавським ГЗК в 2011 р.: протягом року комбінат придбає 14 нових самоскидів Caterpillar, перші з яких почнуть надходити на ГЗК вже до кінця 2010 року.

Хольгер Шульц, генеральний директор «Цеппелін Україна»: «Компанію Caterpillar і Zeppelin з'єднує успішну співпрацю протягом більше 55 років. Ми поставляємо нашим клієнтам сучасне, якісне і високопродуктивне обладнання. При цьому Zeppelin створює справжню команду між виробником і дилером, і за рахунок симбіозу - сервісної підтримки, розвиненою логістики і своєчасного постачання запчастин, спільного планування ремонту техніки - ми надаємо максимальну вигоду для замовника. Ми пишаємося співпрацею «Цеппелін Україна» з нашими партнерами на Полтавському і Єристівському ГЗК і досягненням показових виробничих результатів за допомогою техніки Caterpillar ».

Володимир Іванов, директор з виробництва Полтавського ГЗК: «Гірнича справа не може бути без сучасного надійного устаткування. Техніка Caterpillar високопродуктивна - вона дозволяє з великими швидкостями рухатися на підйом, долати значно більші ухили, ніж інші види зразків. Високий коефіцієнт використання устаткування в кар'єрі досягається за рахунок роботи команди фахівців високого рівня, застосування спеціальних методик контролю і діагностики, висококласного сервісу й установки оригінальних запасних частин. При купівлі техніки прораховуються не тільки витрати на придбання, але і на подальше технічне обслуговування та ремонт на весь період експлуатації. Обладнання Caterpillar з оцінки вартості володіння технікою має суттєві переваги перед багатьма іншими виробниками ».


«Цеппелін Україна» - провідний вітчизняний дилер будівельної, сільськогосподарської та промислової техніки, офіційний ексклюзивний дилер американської техніки Caterpillar в Україні, а також постачальник обладнання таких світових брендів, як Bucyrus, JLG, Metso, Olympian, Challenger, Bourgault, Gregoire Besson, CLAAS. Компанія працює на ринку України з 1998 року. Головний офіс «Цеппелін Україна» знаходиться в Києві, філії компанії розташовані в Дніпропетровську, Донецьку, Кривому Розі, Одесі. Компанія має широку мережу торгових представництв, центрів фінансування, сервісних центрів, центрів продажу запчастин, а також власний навчальний центр для підвищення кваліфікації технічного персоналу та працівників сервісних центрів. Сьогодні в компанії працює близько 340 співробітників. 

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Гірська і кар'єрна техніка.

Публікація про Семінарі в журналі «Гірник»
до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин