Про компанію

Цеппелін Україна взяла участь у виставці-демонстрації «HD Технополігон»

Цеппелін Україна взяла участь у виставці-демонстрації «HD Технополігон»

Яке воно сучасне дорожнє будівництво? Усі учасники міжнародної виставки-демонстрації важкої техніки та обладнання «HD Технополігон» мали змогу побачити це на власні очі!

Виставка пройшла 18-20 травня у новому та незвичному динамічному форматі. Вперше в Україні під час виставки «HD Технополігон» будувалася справжня сучасна дорога на території ВЦ «КиївЕкспоПлаза»!

Відвідувачі в режимі реального часу спостерігали за сучасними технологічними процесами будівництва дороги. Під час будівництва були проведені майстер-класи по техніці, сучасним матеріалам та технологіям!

Компанія "Цеппелін Україна" представила на своєму стенді техніку для будівельних і дорожніх робіт: екскаватор-навантажувач САТ 428, міні-навантажувач САТ 246D, коток САТ СВ22В і коток SEM 512, а екскаватор САТ M316D і асфальтовий коток САТ СВ24В відвідувачі змогли побачити в роботі!

Цеппелін Україна взяла участь у виставці-демонстрації «HD Технополігон» – слайд 1
Цеппелін Україна взяла участь у виставці-демонстрації «HD Технополігон» – слайд 2

Також була представлена технологія Trimble® для дорожнього будівництва і земляних робіт, а кваліфіковані спеціалісти надавали консультації по техніці, сервісному обслуговуванню та відновленню компонентів! Такий незвичайний формат виставки «HD Технополігон», став для нас цікавим та корисним досвідом!

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

08.09.2022

Zeppelin & Caterpillar: Цілі сталого розвитку 2030
дізнатись більше

25.07.2022

Ми продовжуємо працювати!
дізнатись більше

25.05.2022

«Цеппелін Україна» відвантажила дизельний генератор DE550 GC виробництва Caterpillar
дізнатись більше
перейти до всіх новин