Про компанію

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель

Компанія «Катерпіллар» починає постачання машин CAT 340 UHD і CAT 352 UHD з двигунами, що відповідають вимогам Tier 3.

  • На моделі 340 UHD встановлються двигуни СAT C9.3B.
  • 352 UHD оснащується двигуном CAT C13 Tier 3.

Модель 340 UHD пропонується з двома видами стріл для промислового зносу: з максимальною висотою 22 м і максимальною висотою 25 м (2 варіанти). Максимальна маса навісного обладнання складає 3700 кг і 3300 кг відповідно.

Для моделі 352 UHD максимальна висота по пальцю складає 28 метрів. Максимальна маса навісного обладнання складає 3700 кг.

Ходові частини мають гідравлічний привід для зміни колії (стандартне обладнання). Для обох моделей ширина по ходовій складає 3 метри у складеному положенні і 4 метри у розсунутому.

cat352uhd.jpg

Машини можна замовити як з двома стрілами, так і тільки зі стрілами UHD. В будь-якому випадку, пристрій швидкої заміни стріл є стандартним обладнанням для обох моделей. Він дозволяє виконати заміну стріл протягом 15 хв. силами двох людей.

Кожний комплект стріли постачається зі спеціальною підставкою, яка спрошує встановлення та обслуговування стріл.

cat352uhd_.jpg

Короткі стріли для виконання екскаваційних робіт, робіт по вторинному руйнуванню і сортуванню матеріалів мають два положення. Перше положення – пряме – для робіт по зносу на малих висотах. Друге, вигнуте, положення використовується для екскаваційних робіт.

В разі замовлення машин з двома стрілам замовник також отримує можливість використовувати традиційні для екскаваторів нового покоління технології (для короткої стріли), а саме: систему зважування, 2D та електронні асистенти.


Кожна машина у стандартній комплектації оснащується системами, які суттєво підвищують безпеку виконання робіт:

  • клапани безпеки на гідроциліндрах і швидкозмінні з’єднання гідравлічних контурів при зміні стріл;
  • інтерактивна система попередження перевантаження машини. Інтерфейс системи є частиною електронної панелі керування. На моніторі оператор бачить дані по кожному циліндру і може легко оцінити можливість рухів у бажаному напрямі;
  • підготовка під встановлення додаткової камери для стріли UHD, а також системи зменшення пилоутворення.

Компанія «Цеппелін Україна» пропонує весь спектр високоякісного і високопродуктивного навісного обладнання: мультипроцесори, гідравлічні ножиці різних типів, захвати для руйнування і сортування матеріалів, гідромолоти, ковші, пристрої швидкої заміни навісного обладнання.


Детальніше про екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель в нашому каталозі спецтехніки: https://zeppelin.ua/products/ekskavatori-dlya-promislovogo-znosu-budivel/


до всіх новинок