Про компанію

Нові колісні навантажувачі Cat® 980 та 982

Нові колісні навантажувачі Cat® 980 та 982

Нові колісні навантажувачі середньої потужності Cat® 980 і 982, що забезпечують чудову продуктивність у класі колісних навантажувачів вантажопідйомністю від 9 до 11 тонн, відрізняються на 10% вищою продуктивністю і на 12% нижчими витратами на технічне обслуговування в порівнянні з попередніми моделями та 982M. Вони оснащені розширеною технологічною платформою для підвищення продуктивності машини та ефективності роботи.

Нова технологія – корисна інформація в режимі реального часу

Стандартна для всіх навантажувачів серій 980 та 982 технологія Cat Payload з функцією Assist забезпечує точне зважування корисного навантаження ковша. З її допомогою оператори можуть щоразу безпомилково забезпечувати цільове завантаження. Ця нова технологія має функції зважування при неповному підйомі і скидання матеріалу вручну. Додаткова технологія Cat Advanced Payload додає до системи функції керування списками, режими багатозадачності та додавання вручну, а також допомоги при скиданні матеріалу. Вона сумісна з стороннім програмним забезпеченням вагової будки і може по бездротовому зв'язку інтегрувати машину в процес вагової будки за допомогою рішення Dispatch-for-Loading (потрібна додаткова підписка).

Завдяки новій функції Cat Autodig with Auto Set Tires впроваджується правильна методика навантаження, щоб значно скоротити ковзання шин та час завантаження. Вона може автоматизувати весь цикл завантаження ковша для отримання стабільно високих коефіцієнтів заповнення ковша та підвищення продуктивності на 10%.

Нові моделі, до стандартної комплектації яких входить функціональність Autodig та Auto Set Tires, надають профілі областей застосування: натисканням однієї кнопки можна задати відразу кілька параметрів машини, оптимізувавши налаштування для конкретного завдання. Можливе створення профілів користувача відповідно до конкретних потреб клієнта. Інструкції з виконання завдання, що вибираються на екрані, у поєднанні з новим оптимізованим розташуванням елементів управління спрощують роботу, допомагаючи всім операторам працювати продуктивніше.

Нові колісні навантажувачі Cat® 980 та 982 1
Нові колісні навантажувачі Cat® 980 та 982 2
Комфорт та безпека

Доступ до нової кабіни оператора полегшений завдяки широким дверям, зручним сходам і поручням для додаткової стійкості. Нове регульоване підресорене сидіння випускається у варіантах "Комфорт", "Делюкс" та "Преміум", які включають опції з підігрівом та підігрівом/охолодженням для підвищення комфорту в будь-яку пору року. Ремені безпеки тепер контролюються і система може бути укомплектована зовнішнім маячком для керівників. Це допоможе підвищити безпеку на робочому майданчику. Рослі оператори оцінять збільшений простір для ніг у новій кабіні, а шумоізоляція, ущільнення та пружні опори кабіни знижують рівень шуму та вібрації, створюючи тихе робоче середовище. Система гідравлічного підресорювання фронтального робочого устаткування нового покоління грає роль амортизатора, підвищуючи плавність ходу під час руху нерівними ділянками місцевості.

Нова приладова панель навантажувачів та дисплей із сенсорним екраном з високою роздільною здатністю забезпечують інтуїтивно зрозуміле та зручне управління навантажувачем для підвищення продуктивності. Встановлена на сидінні електрогідравлічна система рульового керування з джойстиком забезпечує точне керування новими моделями серій Cat 980 (опція) та 982 з мінімальним переміщенням рук, що підвищує комфорт та точність навантаження. На моделях 980 також може встановлюватися звичайне кермо. Автоматичне керування системою кондиціювання повітря підтримує бажану температуру в кабіні.

Нові навантажувачі оснащуються системою запуску двигуна натисканням кнопки, яка потребує дійсного ідентифікаційного номера оператора. Ідентифікаційний номер оператора використовується разом із введенням пароля на дисплеї або з опціональним ключем Cat Bluetooth™. Ця система може діяти як протиугінна система машини з програмованим обмеженням роботи.

Вітрове скло від підлоги до стелі покращує огляд робочої зони перед машиною, а стандартна камера заднього виду разом із опуклими дзеркалами та дзеркалами мертвої зони покращує огляд навколо машини та підвищує безпеку роботи. Такі опції, як радар Cat Detect для попередження операторів про небезпеки та багатомоніторна система кругового огляду забезпечують додатковий рівень спостереження за ситуацією навколо навантажувачів для підвищення безпеки.

Істотне зниження витрат на технічне обслуговування

Більшість інтервалів технічного обслуговування гідросистеми (олії та фільтри) збільшені, що знижує витрати та час простою. На всіх моделях надається зручний доступ до центрів обслуговування гідравлічної та електричної систем та згрупованих точок змащування для швидкого та легкого обслуговування.

Технології дистанційного обслуговування на нових колісних навантажувачах Cat середньої потужності дозволяють скоротити кількість виїздів технічних фахівців на робочий майданчик та забезпечити максимальну продуктивність машини (потрібне відповідне покриття мережі стільникового зв'язку). Функція дистанційного пошуку та усунення несправностей Remote Troubleshoot з'єднує машину з відділом обслуговування дилера по бездротовій мережі, дозволяючи швидко діагностувати коди несправностей без підключення кабелю на машині.

Функція дистанційного програмування Remote Flash гарантує, що на колісних навантажувачах встановлена нова версія програмного забезпечення, не порушуючи при цьому виробничого графіка. Файли оновлень передаються на машину у фоновому режимі, і інсталяція може бути безпечно ініційована клієнтом з веб-порталу дистанційного обслуговування Cat Remote Services, що знижує вплив на виробничі графіки. Веб-портал, за допомогою якого можна керувати розташуванням всіх навантажувачів, годинами роботи та графіками технічного обслуговування, пов'язує менеджерів парку техніки з машиною та дозволяє надсилати дилерам запити на обслуговування з мобільного пристрою.

Навісне обладнання

Форма ковшів продуктивної серії Cat узгоджена з механізмом важеля машини, що забезпечує більш високий коефіцієнт заповнення і краще утримання матеріалу в порівнянні з ковшами інших конструкцій з такою ж номінальною місткістю. Cat Work Tools є невід'ємною частиною всієї конструкції машини і роблять значний внесок у продуктивність та ефективність колісних навантажувачів Cat.

Нова модель Cat 980 може оснащуватись додатковим пристроєм для швидкої зміни навісного обладнання Fusion™, який дозволяє швидко міняти ківш, не виходячи з кабіни. Підрядникам також пропонується кілька спеціально розроблених конфігурацій для оптимізації продуктивності та довговічності навантажувача в сферах застосування з важкими умовами роботи, включаючи промисловість та переробку відходів, лісове господарство, сталеливарне виробництво та підвезення балансу.

до всіх новинок