Про компанію

Нові міні-навантажувачі Cat® серії D3

Нові міні-навантажувачі Cat® серії D3

Нові машини Cat® серії D3 не поступаються моделям серій D і D2. Вони створені, щоб поліпшити умови роботи оператора, відрізняються підвищеною стійкістю до навантажень і удосконаленими технологіями.

Компанія Caterpillar випустила 9 нових моделей колісних (SkidSteerLoader, SSL) і гусеничних міні-навантажувачів (CompactTrackLoader, CTL) Cat® серії D3. Моделі серії D3 – перші в галузі машини з новим інтелектуальним навісним обладнанням. Ця інноваційна технологія налаштовує елементи управління відповідно до розпізнаного навісного обладнання і поставленого завдання.

  • Поліпшення умов роботи оператора

Навантажувачі серії D3 оснащені закритою кабіною з дверима, які відкриваються ширше, ніж у попередніх моделях. Завдяки цьому входити і виходити значно простіше. Крім того, на 76 мм збільшено відстань між руків’ями джойстиків, що забезпечує додатковий простір і створює більш комфортні умови роботи оператора всередині кабіни.

  • Підвищення вимог до гусеничних міні-навантажувачів

Нові гусеничні міні-навантажувачі Cat серії D3 демонструють підвищену стійкість при роботі з важкими вантажами, плануванні ґрунту або завантаженні самоскидів. Зміни конструкції рами ходової частини та торсіонних осей дозволили зменшити розгойдування машини і підвищити комфорт оператора при русі навантажувача.

Всі гусеничні міні-навантажувачі Cat серії D3 оснащені стандартним двошвидкісним механізмом ходу для підвищення продуктивності на робочому майданчику. Ці машини розроблені для високої продуктивності при виїмці ґрунту і граничної швидкості руху. Швидкість потужних навантажувачів Cat279D3 і 289D3 досягає 13,6 км/год, що на 20% більше за швидкість моделей серії D.

  • Вдосконалене керування

Моделі колісних і гусеничних міні-навантажувачів Cat серії D3 оснащені інтелектуальною технологією, яка забезпечує інтеграцію машини і нового інтелектуального навісного обладнання. Ця інноваційна технологія дозволяє автоматично розпізнавати навісне обладнання і налаштовувати елементи управління у відповідності до експлуатаційних та інформаційних потреб.

ОСОБЛИВОСТІ
  • Простір кабіни збільшено на 15%
  • Двері відкриваються на 40% ширше
  • Інтуїтивно зрозумілі джойстики керування
  • Більше швидке виконання робіт
  • Ремені безпеки яскравого кольору
Нові міні-навантажувачі Cat® серії D3 1
Нові міні-навантажувачі Cat® серії D3 2
Нові міні-навантажувачі Cat® серії D3 3
Нові міні-навантажувачі Cat® серії D3 4
ХОДОВА ЧАСТИНА З ПОЛІПШЕНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

Нова ходова частина встановлюється тільки на гусеничні міні-навантажувачі серії D3 і розроблена спеціально для всіх областей застосування, де в процесі роботи може з’явитися небажаний крен машини у поздовжньому і поперечному напрямках. Нова ходова частина дозволяє зменшити такі небажані переміщення при транспортуванні важких вантажів, профілюванні ділянок або навантаженні матеріалів у самоскид. Також завдяки цьому підвищується комфорт під час руху машини та полегшується виконання важких робіт.

  • Швидкість, необхідна для виконання робіт

Швидкість ходу збільшена на 20% для гусеничних міні-навантажувачів 279D3 і 289D3. У стандартну комплектацію всіх гусеничних міні-навантажувачів Cat серії D3, включаючи моделі 239D3 і 249D3, входить двошвидкісний механізм ходу. Це означає, що оператор може легко перемикатися між режимом максимальної швидкості та режимом зниженої швидкості, якщо потрібно збільшений крутний момент.

  • Навісне обладнання з технологією SMART

У стандартне оснащення колісних і гусеничних міні-навантажувачів Cat® серії D3 входить інтелектуальна технологія SMART, яка забезпечує новий рівень взаємодії машини і навісного обладнання для підвищення продуктивності та точності управління.

Нова інтелектуальна технологія SMART забезпечує зручне використання нового й унікального для галузі навісного обладнання SMART. На відміну від інших моделей, у машинах серії D3 при підключенні навісного обладнання відбувається адаптація режиму управління джойстиків відповідно до типу обладнання. Це полегшує роботу з навісним обладнанням і не вимагає наявності окремих органів управління. Навісне обладнання SMART дозволяє скоротити тривалість простоїв машини, а також підвищує її продуктивність за рахунок зручного налаштування і роботи зі складним навісним обладнанням прямо з кабіни.

до всіх новинок