укр

5 способів покращити ККД робіт, що виконуються вашою спецтехнікою

5 способів покращити ККД робіт, що виконуються вашою спецтехнікою

Важке обладнання є м’язами Вашого будівельного бізнесу. Використання даних машин для керування парком допоможе належному виконанню операцій і підвищенню конкурентоспроможності бізнесу.

01
ВИЯВЛЕННЯ ЗАЙВОГО ЧАСУ ХОЛОСТОГО ХОДУ

Використання даних обладнання для порівняння часу холостого ходу і робочого часу з ціллю переміщення обладнання між точками виконання робіт для підвищення ступеня зайнятості техніки.

02
ВИЗНАЧЕННЯ ОПТИМАЛЬНОГО СКЛАДУ ПАРКУ ТЕХНІКИ

Визначення часу холостого ходу допоможе виявити можливість використання меншої кількості машин для виконання робіт. Це також допоможе виявити необхідність у додаткових машинах для усунення вразливих місць.

03
ОТРИМАННЯ ПОВНОЇ КАРТИНИ

Збір усіх даних парку разом в одному місці дозволить отримати повну картину, що може допомогти у визначенні дублюючих зусиль і неефективної практики виконання технічного обслуговування.

04
ПЛАНУВАННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ НЕПРИЄМНИХ СЮРПРИЗІВ

Використання можливості електронної побудови графіків допоможе розумно планувати простої для проведення ремонту і технічного обслуговування з урахуванням виробничого графіка. Такі дії виключають можливість непередбаченої поломки машини та зупинки на робочому місці.

05
НАВЧАННЯ ОПЕРАТОРІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ

Оператори повинні звертати увагу на попереджувальні сигнали обладнання в кабіні. Швидкі дії оператора можуть допомогти запобігти потраплянню машини в майстерню і зберігати машину в робочому стані без тривалих простоїв.

до всіх статей

інші статті

Обираємо автогрейдер. На що звернути увагу?
дізнатись більше
5 речей, на які потрібно звернути увагу при виборі екскаватора-навантажувача
дізнатись більше
Практичні поради для правильної експлуатації гідромолота
дізнатись більше
Міні-екскаватор: який купити і чи потрібен він?
дізнатись більше
перейти до всіх статей