Нові колісні та гусеничні міні-навантажувачі Cat® серії D3

Нові колісні та гусеничні міні-навантажувачі Cat® серії D3

Нові машини Cat® серії D3 не поступаються моделям серій D і D2. Вони створені, щоб поліпшити умови роботи оператора, відрізняються підвищеною стійкістю до навантажень і удосконаленими технологіями.

Компанія Caterpillar випустила 9 нових моделей колісних (SkidSteerLoader, SSL) і гусеничних міні-навантажувачів (CompactTrackLoader, CTL) Cat® серії D3. Моделі серії D3 – перші в галузі машини з новим інтелектуальним навісним обладнанням. Ця інноваційна технологія налаштовує елементи управління відповідно до розпізнаного навісного обладнання і поставленого завдання.

Поліпшення умов роботи оператора

Навантажувачі серії D3 оснащені закритою кабіною з дверима, які відкриваються ширше, ніж у попередніх моделях. Завдяки цьому входити і виходити значно простіше. Крім того, на 76 мм збільшено відстань між руків’ями джойстиків, що забезпечує додатковий простір і створює більш комфортні умови роботи оператора всередині кабіни.

Підвищення вимог до гусеничних міні-навантажувачів

Нові гусеничні міні-навантажувачі Cat серії D3 демонструють підвищену стійкість при роботі з важкими вантажами, плануванні ґрунту або завантаженні самоскидів. Зміни конструкції рами ходової частини та торсіонних осей дозволили зменшити розгойдування машини і підвищити комфорт оператора при русі навантажувача.

Всі гусеничні міні-навантажувачі Cat серії D3 оснащені стандартним двошвидкісним механізмом ходу для підвищення продуктивності на робочому майданчику. Ці машини розроблені для високої продуктивності при виїмці ґрунту і граничної швидкості руху. Швидкість потужних навантажувачів Cat279D3 і 289D3 досягає 13,6 км/год, що на 20% більше за швидкість моделей серії D.

Вдосконалене керування

Моделі колісних і гусеничних міні-навантажувачів Cat серії D3 оснащені інтелектуальною технологією, яка забезпечує інтеграцію машини і нового інтелектуального навісного обладнання. Ця інноваційна технологія дозволяє автоматично розпізнавати навісне обладнання і налаштовувати елементи управління у відповідності до експлуатаційних та інформаційних потреб.

Ці міні-навантажувачі мають розширені функції управління, включаючи повернення у положення копання і застосування пристрою позиціонування для навісного обладнання. Ці функції допомагають операторам з виконанням дій, що повторюються: плануванням ґрунту, копанням і завантаженням. Вони об’єднані з функцією автоматичного вирівнювання у двох напрямках, що дозволяє автоматизувати виконання цих дій. В результаті оператору доводиться виконувати менше операцій.

Нові колісні та гусеничні міні-навантажувачі Cat® серії D3 1
Нові колісні та гусеничні міні-навантажувачі Cat® серії D3 2
ОСОБЛИВОСТІ НОВИХ КОЛІСНИХ І ГУСЕНИЧНИХ МІНІ-НАВАНТАЖУВАЧІВ CAT® СЕРІЇ D3

Підвищений комфорт сприяє зниженню стомлення операторів і зменшенню простоїв, завдяки чому всі роботи виконуються точно за графіком.

Простір кабіни збільшено на 15%

Збільшено відстань між джойстиками на 15%, щоб звільнити більше місця для оператора.

Двері відкриваються на 40% ширше

Вхід і вихід з машин серії D3 став простішим завдяки більш широкому відкриванню дверей.

Інтуїтивно зрозумілі джойстики керування

Покращено розташування і видимість кнопок джойстиків і органів управління, щоб оператор міг повністю сконцентруватися на виконанні робіт. Кнопку режиму повільного ходу на лівому джойстику легко знайти завдяки жовтому кольору і зображенню равлика.

Більше швидке виконання робіт

Функції автоматичного повернення у положення копання і позиціонування навісного обладнання в поєднанні з системою подвійного самовирівнювання стали більш зручними в управлінні, що сприяє підвищенню ефективності та продуктивності робіт.

Ремені безпеки яскравого кольору

Усі колісні та гусеничні міні-навантажувачі серії D3 оснащуються ременем безпеки яскравого оранжевого кольору, що полегшує контроль техніки безпеки на робочому майданчику.

ХОДОВА ЧАСТИНА З ПОЛІПШЕНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ДЛЯ НОВИХ ГУСЕНИЧНИХ МІНІ-НАВАНТАЖУВАЧІВ CAT® СЕРІЇ D3

Нова ходова частина встановлюється тільки на гусеничні міні-навантажувачі серії D3 і розроблена спеціально для всіх областей застосування, де в процесі роботи може з’явитися небажаний крен машини у поздовжньому і поперечному напрямках. Нова ходова частина дозволяє зменшити такі небажані переміщення при транспортуванні важких вантажів, профілюванні ділянок або навантаженні матеріалів у самоскид. Також завдяки цьому підвищується комфорт під час руху машини та полегшується виконання важких робіт.

Швидкість, необхідна для виконання робіт

Швидкість ходу збільшена на 20% для гусеничних міні-навантажувачів 279D і 289D3. У стандартну комплектацію всіх гусеничних міні-навантажувачів Cat серії D3, включаючи моделі 239D3 і 249D3, входить двошвидкісний механізм ходу. Це означає, що оператор може легко перемикатися між режимом максимальної швидкості та режимом зниженої швидкості, якщо потрібно збільшений крутний момент.

Навісне обладнання з технологією SMART

У стандартне оснащення колісних і гусеничних міні-навантажувачів Cat® серії D3 входить інтелектуальна технологія Smart, яка забезпечує новий рівень взаємодії машини і навісного обладнання для підвищення продуктивності та точності управління.

Що входить у склад навісного обладнання з технологією SMART?

Нова інтелектуальна технологія Smart, яка використовується на машинах серії D3, забезпечує зручне використання нового й унікального для галузі навісного обладнання Smart. На відміну від інших моделей, у машинах серії D3 при підключенні навісного обладнання відбувається адаптація режиму управління джойстиків відповідно до типу обладнання. Це полегшує роботу з навісним обладнанням і не вимагає наявності окремих органів управління. Навісне обладнання Smart дозволяє скоротити тривалість простоїв машини, а також підвищує її продуктивність за рахунок зручного налаштування і роботи зі складним навісним обладнанням прямо з кабіни.

до всіх статей

інші Статті

Самоскиди: функціональність та умови їх експлуатації
дізнатись більше

Дієві методи заощадження пального при використанні дорожньо-будівельної спецтехніки
дізнатись більше

Чому так важливо проводити ТО двигуна вчасно?
дізнатись більше

Дещо про задній міст екскаватора-навантажувача для уникнення поломки гальмівної системи
дізнатись більше
перейти до всіх статей