Як використовувати керування обладнанням для підвищення прибутку?

Як використовувати керування обладнанням для підвищення прибутку?

Циклічний характер будівельної галузі призводить до постійних труднощів у збереженні прибутку. У важкий час, такий як сьогодні, прибуток знижується, тому що більша кількість компаній пропонує менше роботи. Підвищення капітальних витрат і вартості матеріалів, разом з нестачею кваліфікованих операторів, також призводить до зниження потенційного прибутку.

Одним із способів вирішення цих проблем є ефективне управління обладнанням. Управління обладнанням може зробити значний внесок у зниження витрат і підвищення ефективності та істотно поліпшити основні фінансові показники.

ЩО ТАКЕ КЕРУВАННЯ ОБЛАДНАННЯМ?

Незалежно від кількості машин, що використовуються, формула керування обладнанням на диво проста – вона зводиться до моніторингу та використання обладнання для забезпечення виконання максимального обсягу робіт при низьких можливих витратах.

Звучить просто, але в будь-якому випадку досягнення цієї мети вимагає фокусування на декількох ключових факторах:

 • Експлуатаційні показники машини. Системи машини, що правильно обслуговуються, працюють у відповідності до своїх найкращих показників, виконуючи більший обсяг роботи при менших операційних витратах.
 • Технічний стан машини. Справна машина знаходиться менше часу в майстерні та при необхідності виконує роботу більш надійно, без сюрпризів.
 • Планово-попереджувальне технічне обслуговування і ремонт. Виконання рекомендованої програми технічного обслуговування допомагає виявляти й усувати невеликі проблеми до появи серйозних несправностей, що дозволяє зменшити час незапланованого простою і перерваного виробництва.
 • Безпека та захищеність. Правильне керування обладнанням допомагає знизити ризик аварії з його участю, а ретельне відстеження місця розташування машини і її використання виключає крадіжку або несанкціоноване використання.

Традиційно дані керування обладнанням збиралися за допомогою контрольних списків, електронних таблиць і пам’яті людини – всі ці способи можуть бути тривалими, дорогими, з великою вірогідністю помилок і повільними для вживання заходів. Але тепер існує кращий спосіб отримання фактів, необхідних для управління обладнанням і забезпечення його максимальної ефективності.

ТЕХНОЛОГІЯ СПРОЩУЄ ЗБІР ДАНИХ

Технології, вбудовані в сучасне будівельне обладнання, полегшують отримання достовірної своєчасної інформації про обладнання: місцезнаходження обладнання, належне виконання роботи, терміни обслуговування, наявність відхилень від норми в системі машини, неправильне використання.

Ця інформація у вигляді електронних даних може бути передана безпосередньо вам через веб-ресурс VisonLink® або по мобільному телефону. Вам не потрібно чекати звіту від працівників для отримання інформації і витрачати дорогоцінний час, аналізуючи числа, адже більша частина аналізу виконується автоматично програмним забезпеченням VisionLink, яке регулярно оновлюється. В кінцевому рахунку, ви отримуєте корисну інформацію, яка дозволяє швидше приймати рішення, що можуть допомогти поліпшити бізнес, а самі рішення ґрунтуються на фактах, а не припущеннях.

ПЕРЕВАГИ КЕРУВАННЯ ОБЛАДНАННЯМ

Переваги керування обладнанням допомагають у досягненні чотирьох важливих цілей бізнесу:

01
Коли видно фактичні витрати, можна прийняти заходи для їх зниження.

Технології моніторингу можуть допомогти в:

 • точній ідентифікації проблем;
 • визначенні пріоритетів та оптимізації виконання завдань;
 • наданні даних, які допомагають кращому управлінню прямими витратами на оплату праці, паливо, технічне обслуговування і ремонтні роботи;
 • наданні звітів, у яких можна виявити й усунути зайвий час холостого ходу для зниження витрат на пальне;
 • точне відстеження витрат може також дати підставу для аналізу необхідності виконання ремонту та технічного обслуговування і визначення оптимального часу виконання капітального ремонту або заміни вузлів.
02
Покращення виконання роботи

Коли точно відомо, де знаходяться машини, а також графік їх технічного обслуговування, можна приймати більш точні та зважені оперативні рішення.

Керування обладнанням допомагає:

 • підвищити ефективність завдяки контролю часу продуктивної роботи, використання машини, логістики, зносу устаткування й обов’язків вашої команди;
 • визначити час ремонту або профілактичного технічного обслуговування;
 • контролювати переміщення машин між місцями виконання робіт, щоб обладнання знаходилося в потрібному місці у потрібний час, і можливість зняти машини з роботи без порушення термінів її виконання.
03
Управління персоналом

Будь-яка програма управління обладнанням повинна враховувати знання і звички людей, найбільш обізнаних щодо потреб машини операторів. В якості першого рівня захисту обладнання, оператори повинні добре знати про вплив їх дій на машини.

Інформація Cat® Product Link ™ може:

 • показати роботу операторів і наскільки відповідально вони експлуатують обладнання;
 • показати частоту подій при роботі оператора для визначення необхідності додаткового навчання;
 • допомогти в управлінні людьми у межах вашої організації та полегшити розміщення обслуговуючого персоналу, наприклад, для того, щоб він був постійно зайнятий з рівномірним завантаженням.
 • Увага до навчання і культури компанії також може поліпшити результати роботи персоналу та якість турботи про всі виробничі активи, підвищити мотивацію персоналу для досягнення довготривалого успіху компанії.
04
Зниження ризиків

Національне бюро з питань злочинів у сфері страхування (National Insurance Crime) повідомляє, що будівельна галузь втрачає щороку понад 1 мільярд доларів внаслідок крадіжок устаткування й інструментів. Ця цифра щорічно зростає приблизно на 20%. Національний реєстр обладнання (National Equipment Register) зазначає, що тільки близько 10% цих викрадених активів коли-небудь повертаються.

Крадіжки – це ще один ризик, якого можна уникнути за допомогою технології управління обладнанням. Технології Cat також допомагають знизити ризики завдяки:

 • допомозі в підтримці максимальної готовності парку машин до швидкого використання в разі непередбачених затримок внаслідок, наприклад, погодних умов;
 • утриманню обладнання в належному технічному стані, завдяки чому кількість аварій і травм зменшується;
 • заміні машин у найбільш сприятливий час для вашого бізнесу;
 • допомозі в забезпеченні відповідності нормам.

Cat EMSolutions

Cat EMSolutions (Рішення управління обладнанням) може показати легкість впровадження найбільш сучасних технологій у роботу в процесі ведення бізнесу. Крім того, EMSolutions пропонує спеціалізовані консультації та цілеспрямовані послуги, які допоможуть вести бізнес на крок попереду в порівнянні з більшістю конкурентів. Зверніться до представників компанії Цеппелін Україна для отримання інформації про те, як EMSolutions може допомогти в отриманні більш високого результату використання обладнання при виконанні щоденної роботи.

 
до всіх статей

інші Статті

Грунтовий коток SEM 518.
дізнатись більше

Ущільнювач ґрунту SEM 512
дізнатись більше

Гусеничний бульдозер SEM 816D LGP
дізнатись більше

ПОРАДИ З ПІДБОРУ ФРЕЗ ДЛЯ НАВАНТУЖУВАЧІВ З БОРТОВИМ ПОВОРОТОМ.
дізнатись більше
перейти до всіх статей