Про компанію

Міні-екскаватори Cat® нового покоління – моделі масою 6-10 тонн

Міні-екскаватори Cat® нового покоління - моделі масою 6-10 тонн

Ці машини маленькі, але надзвичайно потужні. Вони допоможуть при виконанні важких робіт. Для кожної із двох нових моделей: 307.5 та 310 є великий вибір навісного обладнання.

Більше функцій, менше витрат

Завдяки підвищеній вантажності і тяговій силі в поєднанні з набором нових додаткових функцій, ці моделі вкрай універсальні. Збільшений міжсервісний інтервали дозволяє економити до 10% витрат у порівнянні з попередніми моделями.

Моделі масою 6-10 тонн оснащуються наступним обладнанням:

  • джойстиковим керуванням поворотом для зручної роботи;
  • РК-дисплеєм;
  • аудіосистемою з Bluetooth® (опційно);
  • кондиціонером
  • обігрівачем в кабіні;
  • круїз-контролем, що знижує стомлення оператора.

Просте джойстикове керування ходовою частиною і система круїз-контролю полегшують пересування і точне маневрування. А для запуску двигуна вам досить натиснути кнопку, маючи при собі Bluetooth®-ключ від машини (опція на замовлення).

Міні-екскаватори нового покоління Cat® 307.5 та 310 відрізняються низькою вартістю володіння і кращими умовами праці операторів. Це вигідні інвестиції. Ви зможете економити час і гроші - і на плановому обслуговуванні, і на ремонтах, і на пальному. Сталеві конструкції довговічні, а запчастини доступні в усьому світі 24/7.

Багатофункціональні і універсальні, нові міні-екскаватори Cat® є кращими у своєму класі по продуктивності і характеристикам. Оператори можуть налаштовувати реакцію гідроприводів на джойстики, оптимальну для кожної виконуваної роботи. Приріст продуктивності досягає 20% при одночасному підвищенні паливної економічності.

Простий доступ до обслуговуваних вузлів машин полегшує і прискорює ремонтно-сервісні роботи. Завдяки збільшеним міжсервісним інтервалам, машини менше простоюють і довше використовуються на робочих майданчиках.

Міні-екскаватори Cat® нового покоління - моделі масою 6-10 тонн 1
Міні-екскаватори Cat® нового покоління - моделі масою 6-10 тонн 2

Управління джойстиком

Вперше для цього класу машин, в міні-екскаваторах Cat® реалізовано джойстикове управління поворотом.

Два варіанти управління

Одним натисканням кнопки машина переключається між важельно-педальним і джойстиковим керуванням. Кожен оператор сам вибирає, який з двох варіантів йому зручніше.

Зручне обслуговування для скорочення простоїв

Планове техобслуговування екскаваторів нового покоління Cat® виконується легко і швидко. Точки щоденного обслуговування доступні з рівня землі і згруповані за панелями, які відкриваються.

Круїз-контроль

Пересувайтесь з комфортом, включивши круїз-контроль.

При роботі з навісним обладнанням (від косарки до лісового лісництва) ви можете включити круїз-контроль, щоб машина рухалася з постійною швидкістю. Відкиньтеся в кріслі і керуйте джойстиком - без важелів і педалей, без болю в спині до кінця дня!

ЖК-дисплей

Налаштуйте параметри роботи, відповідайте на дзвінки і керуйте аудіосистемою – все це в єдиному інтерфейсі.

Встановіть на дисплеї швидкість реакції гідравліки, зручну для виконуваної роботи. Натисніть кнопку, щоб відповісти на дзвінок по гучному зв'язку. Виберіть комфортну температуру в кабіні. За допомогою інтерфейсу Bluetooth® (опція на замовлення) слухайте радіо або музику зі свого смартфона.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин