Про компанію

Нове покоління міні-екскаваторів Cat® – моделі вагою 1 – 2 тони

Нове покоління міні-екскаваторів Cat® - моделі вагою 1 - 2 тони

Ці машини дивовижно практичні в обмежених умовах. Є вибір серед п'яти моделей: 301.5 / 301.6, 301.7 CR, 301.8, 302 CR. У міні-екскаваторах Cat® вперше в галузі реалізовано унікальні функції, яка вам сподобалася.

Економія часу і грошей

Загальна вартість володіння набагато нижче, ніж у попередніх моделей; економія досягає 15%. Кабіна (або відкрита кабіна-навіс) легко відкидається нагору, що спрощує, прискорює і здешевлює техобслуговування.

Моделі масою 1-2 т оснащуються наступним обладнанням:

  • керування поворотом для зручної роботи оператора;
  • РК-дисплей, опційна аудіосистема з Bluetooth®;
  • кондиціонер в кабіні (опція на замовлення);
  • круїз-контроль для зниження втоми оператора.

Просте джойстикового керування ходовою частиною і система круїз-контролю полегшують пересування і точне маневрування. А для запуску двигуна вам досить натиснути кнопку, маючи при собі Bluetooth®-ключ від машини (опція на замовлення).

Міні-екскаватори нового покоління відрізняються низькою вартістю володіння і кращими умовами праці операторів. Це вигідні інвестиції. Ви зможете економити час і гроші - і на плановому обслуговуванні, і на ремонтах, і на пальному. Сталеві конструкції довговічні, а запчастини доступні в усьому світі 24/7.

Багатофункціональні і універсальні, нові міні-екскаватори Cat® є кращими у своєму класі по продуктивності і характеристикам. Оператори можуть налаштовувати реакцію гідроприводів на джойстики, оптимальну для кожної виконуваної роботи. Приріст продуктивності досягає 20% при одночасному підвищенні паливної економічності.

Простий доступ до обслуговуваних вузлів машин полегшує і прискорює ремонтно-сервісні роботи. Завдяки збільшеним міжсервісним інтервалам, машини менше простоюють і довше використовуються на робочих майданчиках.

Нове покоління міні-екскаваторів Cat® - моделі вагою 1 - 2 тони 1
Нове покоління міні-екскаваторів Cat® - моделі вагою 1 - 2 тони 2

Керування джойстиком

Система джойстикового управління поворотом - це можливість щодня працювати з комфортом, майже не втомлюючись.

Потужність у ваших руках

Простим натисненням кнопки можна переключитися з традиційного важеля педального управління на джойстикове, яке набагато зручніше для складних переміщень по робочому майданчику. На кріслі оператора є два джойстика. Лівий - для управління рухом, як на міні-навантажувачах. Правий - для управління стрілою, держаком, ковшем і відвалом.

Кондиціонер у кабіні

Працюйте із задоволенням навіть в спекотні літні дні, насолоджуючись чистим і прохолодним повітрям з кондиціонером (опція на замовлення).

З РК-дисплея можна керувати кондиціонером і обігрівачем, вибираючи відповідну температуру. Герметична кабіна з підвищеним тиском повітря запобігає проникненню пилу зовні і утримує охолоджене повітря.

Круїз контроль

Пересувайтесь з комфортом, включивши круїз-контроль (режим руху машини з постійною швидкістю).

Працюйте із задоволенням

Для включення круїз-контролю натисніть перемикач під джойстиком. Цей режим зручний для руху по великим вільним майданчикам. Вам не доведеться постійно нахилятися до важелів, і до вечора не буде боліти спина.

Повний контроль

Регулюйте параметри міні-екскаватора на РК-дисплеї відповідайте на дзвінки і керуйте аудіосистемою в єдиному інтерфейсі.

Виберіть на дисплеї швидкість реакції гідравліки, зручну для виконуваної роботи. Натисніть кнопку, щоб відповісти на дзвінок по гучному зв'язку. Встановіть комфортну температуру в кабіні. За допомогою інтерфейсу Bluetooth® (опція на замовлення) слухайте радіо або музику зі свого смартфона.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин