Про компанію

Огляд особливостей лінійки гідравлічних міні-екскаваторів серії Е

Огляд особливостей лінійки гідравлічних міні-екскаваторів серії Е

Гідравлічні міні-екскаватори Cat® лінійки E відомі своєю бездоганною продуктивністю, а їх габарити забезпечують можливість експлуатації в обмеженому просторі. Моделі даної лінійки мають велику встановлену противагу, яка гарантує їх стійкість при мінімальному радіусі повороту. Панель управління COMPASS відрізняється стандартними опціями, а саме, системою безпеки з захисним паролем, екологічним режимом, регулюванням управління додатковою подачею і безперебійної подачею. Модернізовані опції в рази підвищують ефективність машини, роблять її більш універсальною і економічною.

Робоча зона оператора

Вільний та ергономічний простір в кабіні гарантує гарну видимість, а завдяки збільшеній площі для ніг вдається в рази підвищити рівень комфорту і запобігти втомі оператора.

Стандартна комплектація включає в себе наступне:

  • підресорене крісло з відкидною спинкою і регульованими ременями безпеки;
  • інструменти управління всіма опціями, включаючи важелі ходу і опції бульдозера;
  • навіс з двома стійками розроблений з розрахунком на забезпечення ідеальної видимості робочого простору;
  • доступ до системи зміни схеми управління можливий безпосередньо з кабіни. Разом з тим здійснюється перемикання між органами регулювання опціями екскаватора і зворотної лопати;
  • під сидінням знаходиться збільшений відсік для зберігання речей.

Інструменти управління поворотом стріли і додатковими гідравлічними опціями дозволяють досягти плавного і легкого управління. Завдяки зміні педалей на дані органи управління з'явилося більше простору для ніг. Повністю контрольовані інструменти управління забезпечують постійні витрати і тиск протягом усього експлуатаційного періоду, а також можливість блокування всіх інструментів управління при запуску машини.

Міні-екскаватори лінійки Е характеризуються бездоганною стійкістю при мінімальному радіусі повороту. Підвищення стійкості дає можливість використовувати більш важкі навісні системи і допоміжну довгу рукоять, що забезпечує збільшення продуктивності і розширює функціонал.

Огляд особливостей лінійки гідравлічних міні-екскаваторів серії Е 1
Огляд особливостей лінійки гідравлічних міні-екскаваторів серії Е 2

Оперативне і якісне копання забезпечується гідравлічною системою з регулюванням по навантаженню.

Високе зусилля копання і мінімальний робочий цикл гарантують продуктивність, необхідну для вирішення завдань. Гідросистема забезпечує безперебійне і продуктивне функціонування і збільшує ефективність застосування пального.

Кут повороту ковша – 200 градусів

Ківш з максимальним кутом повороту може утримувати значно більше продукту при навантаженні самоскидів. Даний кут повороту ковша забезпечує можливість копання котлованів з вертикальними поверхнями без установки машини в різних зонах.

Двигун

Високопродуктивна силова передача забезпечує можливість оптимізації потужності двигуна і збільшує його продуктивність. Опція автоматичного включення режиму холостого ходу забезпечує зниження частоти обертання колінчастого вала двигуна невикористовуваної машини з метою скорочення споживання пального, мінімізації шуму та кількості викидів.

Автоматичне управління двошвидкісним приводом

Базова опція автоматичного управління двошвидкісним приводом забезпечує можливість виконання авторегулювання швидкості обертання і крутного моменту, виходячи з наявних умов, а також гарантує підтримання необхідної швидкості і якості управління. При роботі в складних експлуатаційних умовах швидкість обертання колінчастого вала може знижуватися за умови зниження швидкості техніки.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин