Про компанію

Огляд інноваційної системи Cat® TiltRotate для міні-навантажувачів

Огляд інноваційної системи Cat® TiltRotate для міні-навантажувачів

Cat® Tiltrotate Systems – інноваційна система для міні-навантажувачів від Caterpillar Work Tools. Моделі TRS6 і TRS8 припускають можливість обертання навісних знарядь на 360 градусів і нахил в сторону на 40 градусів. В результаті з однієї позиції машини вдається домогтися набагато більшої кількості робочих ділянок, переміщаючи навісні системи над перешкодами, під ними і біля них при виїмці ґрунту, профілюванні, сортуванні продуктів або укладанні труб. Моделі TRS істотно розширюють функціонал міні-екскаваторів.

Tiltrotate Systems обладнані двома механізмами сполучення: верхнім, який з'єднує пристрій TRS з монтажною платформою і нижнім для під'єднання різноманітного навісного обладнання. Пропонуються 4 конфігурації TRS 6. Ви можете підібрати верхнє гідравлічне пристосування для оперативної зміни навісних систем S-типу та пристроїв з кріпленням на пальцях. Крім того, можна вирішити, чи буде система обладнана встановленим грейдером. Всі варіації TRS 6 нижній пристрій – це гідравлічний механізм для оперативної зміни навісного обладнання S-типу.

Чотири варіації моделі TRS8 дозволяють підібрати пристрій для оперативної зміни навісних систем типу S для верхнього та нижнього пристроїв сполучення. Також можна вмонтувати верхній пристрій з пальцевим кріпленням і нижній вузол кріплення із захопленнями для оперативної зміни навісного обладнання. Крім того, можна прийняти рішення про обладнання системи вбудованим грейдером.

Огляд інноваційної системи Cat® TiltRotate для міні-навантажувачів 1
Огляд інноваційної системи Cat® TiltRotate для міні-навантажувачів 2
Плюси конструкції

За рахунок компактної конструкції моделей TRS6 і TRS8 міні-екскаватор зберігає високе зусилля копання, а посилений редуктор зі спеціально розробленим кільцем підшипника розподіляє робочі зусилля для зменшення навантаження на TRS і основну машину. Крім цього, мастильна система, що не вимагає технічного обслуговування, дозволяє ефективно розподілити тепло. Система обертання з великим крутним моментом забезпечує оперативне переміщення навісного обладнання в необхідну позицію, а встановлений механізм автоблокування забезпечує копання під будь-яким кутом. Єдина точка змащення на машинах TRS8 гарантує змащення всіх необхідних з'єднань.

Гідравлічний циліндр нахилу подвійної дії обладнаний спеціальними клапанами, які утримують навантаження, контролюють фіксуючий тиск і виключають пересування циліндра під навантаженням. Загартовані поршні та підшипники циліндра, а також його високоміцні та стійкі до корозії поверхні не потребують обслуговування. Монітор TRS видає оператору відомості про позицію навісного обладнання, а датчик вмикання / вимикання гарантує ефективне закріплення навісного обладнання за допомогою безпечного фіксуючого пристрою. Опція струшування ковша в машинах TRS8, яка включається за допомогою кнопки на джойстику, спрощує рівномірний розподіл продуктів.

Використання TRS системи

Система TRS 6 може встановлюватися на міні-екскаватори Cat® 306 CR. Система TRS8, в якій застосовуються системи для оперативної зміни навісних знарядь S -типу для верхнього і нижнього пристроїв сполучення призначені для моделей 307.5, 308, 308.5, 309 і 310. Ще одна модель TRS8, яка передбачає застосування пристрою сполучення з пальцевим кріпленням або вузла кріплення із захопленнями , використовується для варіантів 307.5, 308, 308.5, 309, а друга призначена для 310 моделі.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин