Про компанію

Огляд системи Cat MineStar Detect

Огляд системи Cat MineStar Detect

Визначення об'єктів дозволяє забезпечити персоналу і техніці надійну безпеку за допомогою системи радіолокаційного і відео спостереження з метою збільшення інформованості операторів в момент запуску двигуна і на перших секундах роботи машини.

Інформованість забезпечує безпеку

Безпека персоналу, який має справу з важкою гірничодобувною технікою, виступає головним пріоритетом. Рівень інформованості фахівців навколо пілотованої або віддалено керованої техніки, а також мобільних агрегатів і стаціонарної техніки вдається підвищити завдяки функціональному пакету Cat MineStar Detect. Великий вибір функціональних пакетів дає можливість налаштувати систему безпосередньо під завдання певного майданчика.

Огляд

Поліпшення видимості - забезпечення надійної безпеки

Технологія огляду наземної техніки дає можливість оператору бути інформованим на предмет того, що відбувається близько обладнання, збільшуючи безпеку при здійсненні наземних і підземних маніпуляцій. Технологія включає кілька камер, що забезпечують видимість того, що відбувається безпосередньо поблизу від агрегатів. У момент здійснення підземних розробок довгими вибоями відеокамери визначають людей і контролюють їх в разі переміщення уздовж забою. Встановлені розумні опції дозволяють поєднувати зображення і забезпечують безперервний огляд персоналу.

Визначення об'єктів

Надійність експлуатації рухомої техніки на кардинально новий рівень.

Технологія Object Detection забезпечує рухомі наземні системи опціями радара. Вона автоматично визначає інші системи і машини в екстрених областях близько машини і може виявляти певні зони огляду з метою відображення місця знаходження потенційно небезпечних точок.

Огляд системи Cat MineStar Detect 1
Огляд системи Cat MineStar Detect 2
Безпека (Proximity Awareness)

Забезпечте свого оператора ще більшою інформацією з метою збільшення рівня безпеки.

Глобальні супутникові системи GNSS гарантують операторам інформованість щодо близькості всіляких об'єктів.

Це в свою чергу дає можливість датчику показувати розміщення іншої техніки і об'єкта поза зоною досяжності радарів і додати відомості про ділянки, які рекомендується уникати для запобігання зіткнень, карти дорожнього руху та інше.

Personnel

Тримайте працівників в полі зору

Завдяки системі Personnel вдається контролювати локаційні точки, які застосовуються персоналом при взаємодії з технікою для розробки довгими забоями.

Технологія надає відомості про місце локації і персональні дані обраного працівника.

За допомогою неї вдається в автоматичному режимі зупинити робочий процес при вході сторонніх людей в обмежену для доступу територію і одночасно дати можливість технічним співробітникам займатися обслуговуванням робочої техніки.

Технологія виявлення наближення Cat Detect забезпечує розміщення камер на будь-якій техніці, старій або новій, в незалежності від виробника. За бажанням ви можете об’єднати камери і радар в одну систему відстеження об'єктів, яка буде в автоматичному режимі інформувати операторів про небезпеку. Моніторинг ременів безпеки змусить операторів завжди бути пристебнутими, а спеціальні технології в кабіні активуються при виявленні втоми чи відволікання уваги фахівця.

Cat MineStar – Ваш гарант ще більшої надійності і захищеності.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин