Про компанію

Огляд системи Cat® TiltRotate від компанії Caterpillar WorkTools для міні-екскаваторів Cat®

Огляд системи Cat® TiltRotate від компанії Caterpillar WorkTools для міні-екскаваторів Cat®

Система Cat® TiltRotate від компанії Caterpillar WorkTools призначена для міні-екскаваторів останньої версії. У нових моделях TRS 6 і TRS 8 підтримуються обертання встановленого навісного обладнання на 360 ° з ухилом в бік на 40°. Це дає значно більшу кількість функціонуючих ділянок, пересуваючи навісні пристосування над перешкодами, під ними і навколо в ході виїмки ґрунту, обробки траншей, сортуванні утилізованої сировини в процесі укладання труб. Інноваційні системи дозволяють істотно розширити функціонал обладнання. Їх можна придбати в різних варіаціях згідно вашим робочим цілям.

Системи мають два пристрої сполучення: верхнє, що кріпиться до настановної платформи і нижнє для кріплення з TRS різних навісних пристроїв. TRS 6 пропонуються в чотирьох варіаціях. Клієнт може підібрати верхнє гідравлічне пристосування для оперативної заміни навісних систем типу S або пристрій з кріпленням на пальцях. Ви можете також визначитися, чи буде у систему вбудований грейфер чи ні. На всіх системах TRS 6 нижня частина являє собою гідравлічне пристосування для оперативної зміни навісних систем типу S.

Чотири варіації TRS 8 пропонують споживачеві вибір пристрою для оперативної зміни навісних пристосувань типу S для верхніх і нижніх частин або установку пристрою з пальцевим кріпленням і нижній вузол кріплення із захопленнями для оперативної зміни обладнання. Крім того, ви можете вибрати оснастку системи вбудованим грейфером.

Огляд системи Cat® TiltRotate від компанії Caterpillar WorkTools для міні-екскаваторів Cat® – слайд 1
Огляд системи Cat® TiltRotate від компанії Caterpillar WorkTools для міні-екскаваторів Cat® – слайд 2
Огляд системи Cat® TiltRotate від компанії Caterpillar WorkTools для міні-екскаваторів Cat® – слайд 3

Плюси системи

Завдяки компактній конструкції моделей TRS6 і TRS8 міні-екскаватор підтримує високе зусилля копання, а посилений редуктор зі спеціально розробленим кільцем підшипника розподіляє робоче зусилля для зниження навантаження на TRS і базову машину. За рахунок відсутності потреби технічного обслуговування система мастила грамотно розподіляє теплову енергію. Обертальна система з високим крутним моментом оперативно переміщує навісні системи в необхідну позицію, а встановлений механізм автоблокування дозволяє копати під будь-яким кутом. Змазування всіх необхідних деталей досягається за рахунок єдиної точки змащення на моделях TRS 8.

Гідравлічний циліндр нахилу подвійної дії має вбудовані клапани утримання навантаження, що підтримують фіксуючий тиск і запобігають пересуванню циліндра. Технічне обслуговування поршнів і підшипників не потрібне. Високоміцні і стійкі до корозії циліндричні поверхні також не потребують техобслуговування. Комплект для керування роботами на місцях призначений для всіх поєднань стріли і рукояті. Робота з системою TRS8 не складна і інтуїтивно зрозуміла. На дисплеї відображаються дані про позицію навісних систем за допомогою безпечного кріплення з індикатором. Опція встановленого ковша в моделях, що активується кнопкою на джойстику, значно спрощує рівномірний розподіл продукту.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин