Про компанію

Переваги гусеничного навантажувача CAT 973D

Переваги гусеничного навантажувача CAT 973D

Перший гусеничний навантажувач бренду Caterpillar було створено в 1955 році. За рахунок своїх відмінних характеристик дана машина застосовувалася в процесі укладання фундаментів мільйонів споруд по всій земній кулі. Через деякий час з`явився попит на адаптовану потужну і багатофункціональну машину для реалізації лісотехнічних робіт, знесення споруд і роботи зі сміттям.

Після того, як Caterpillar розробила комплектацію для роботи з відходами, гусеничний навантажувач став другим за пріоритетністю агрегатом для даних робіт.

Cat 973D - це один з найбільш великогабаритних і потужних гусеничних навантажувачів в усьому світі. Крім усього іншого, дана модель вважається найнадійнішою, як з екологічної точки зору, так і з точки зору продуктивності.

Переваги гусеничного навантажувача CAT 973D 1
Переваги гусеничного навантажувача CAT 973D 2

Переваги гусеничних навантажувачів CAT 973D:

  • Багатофункціональність. Модель 973 D можна застосовувати з метою сортування сміття, обслуговування під'їзних доріг, виїмки величезних обсягів ґрунту і рівномірного розподілу покриття. У разі наявності сітки для відходів машина може транспортувати великі обсяги вантажів. З метою обслуговування під'їздів та розпушування навантажувач можна оснастити розпушувачем. За рахунок Z-подібної тяги модель 973 D являє собою землерийну машину світового масштабу. Вона також може експлуатуватися для навантаження самоскидів, бункерів і обслуговування частин розвантаження і під'їзних доріг. Гідростатичний привід і інноваційний джойстик керування коробкою передач забезпечує легкість, маневреність, якісний розгін і здатність виконання розворотів в обмеженому просторі
  • Тривалість безперебійної роботи. Торгова марка Caterpillar протягом десятиліть займається розробкою машин для взаємодії з відходами. Модель 973 D відрізняється більш високою технічною готовністю, що обумовлено збільшеним тяговим зусиллям при несприятливих погодних умовах. За рахунок поліпшеної стійкості навантажувач працює на пухкому смітті, що залишилося після знесення споруд, і на вологій глині.
  • Продуктивність - висока швидкість, маневреність, продуктивність, легкість експлуатації, інтуїтивно зрозумілі органи управління і різні версії ковшів для самих різних виробничих цілей.
  • Комплекти для роботи зі сміттям. Є дві версії захисного спорядження для взаємодії з відходами. Це навантаження і відвантаження. Використовується на таких об'єктах, як полігони, сміттєперевантажувальні станції і виробництва, переробні відходи. Навантаження і відвантаження сміття в складних експлуатаційних умовах.
  • Безпека. Даний фактор має першорядну значимість. Надійний захист забезпечує спеціальна сітка, система подачі повітря, наявність трьох точок опори при вході і виході. Щоб убезпечити людей, які трудяться навколо машини, модель 973 D оснащується звуковим сигналом, який включається в ході роботи машини заднім ходом. Нова кабіна і особлива конфігурація капота дозволяють досягти поліпшеного огляду з усіх боків. Всі точки систематичного огляду і контролю доступні з рівня землі.
до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин