Про компанію

Переваги використання тролейних систем Cat®

Переваги використання тролейних систем Cat®

Тролейна система для самоскидів з електроприводом дозволяє знижувати виробничі викиди вуглекислого газу, витрату пального та обслуговування двигуна. Крім того, вона дозволяє підвищити швидкість та продуктивність техніки на височинах. Сьогодні доступний комплекс удосконалення тролейних системи Cat® для самоскида моделі 795F AC, і версія тролейних системи для інших 3-х кар'єрних самоскидів, - 794 АС, 796 АС, 798 АС.

Комерційне застосування системи вдалося реалізувати завдяки проекту, в якому були задіяні 4 самоскида 795 АС і 700 метрів тролейних ліній в руднику Aitik компанії Boiden в Швеції.

«Дана програма привела до приголомшуючого успіху, - зазначив керівник компанії Boliden. - Ми прийшли до вражаючої експлуатаційної готовності, незважаючи на екстремальні умови і були забезпечені надійною підтримкою Caterpillar та партнерів. Далеко не всі можуть похвалитися одночасним підвищенням рівня безпеки та продуктивності. З цієї причини компанія Boliden прийняла рішення підвищити інфраструктуру тролейних систем в руднику Aitik і забезпечити весь парк самоскидів 795 F AC цими пристроями.

Ми вдячні Boliden за надані можливості тролейних системи. Її плюси колосальні при правильних умовах експлуатації. Ми з радістю обговоримо всі умови кожного об'єкта з клієнтами, - зазначив керівник електрообладнання Caterpillar, - вважаємо, що застосування систем зіграє ключову роль у зменшенні викидів парникових газів в гірничодобувній сфері. Також тролейна система значно збільшує продуктивність завдяки підвищенню швидкості на схилах. За результатами тестування в руднику Aitik було встановлено, що обладнаний тролейною системою 795 F AC є надпотужним кар'єрним самоскидом.

Переваги використання тролейних систем Cat® 1
Переваги використання тролейних систем Cat® 2
Крок в майбутнє для тролейних систем

За допомогою тролейних систем вдається знизити викиди в порівнянні з дизельними двигунами завдяки застосуванню електрики в найбільш трудомісткій області робочого циклу самоскида. Модель 795F AC економить до 40 літрів дизельного пального на один кілометр лінії при підйомі з кар'єру. Витрати на пальне та обслуговування зменшуються більш ніж на 90% в процесі переміщення по тролейних лініях.

При експлуатації системи також збільшується продуктивність. Швидкість підвищується практично в два рази в порівнянні з дизельним режимом. Завантажений самоскид 795 F з такою системою здатний пересуватися по міцному дорожньому покриттю з 10% ухилом при швидкості 28 км / год.

Система інтегрована в техніку, що забезпечує оптимізовану продуктивність та легкість ТО. Самоскиди і тролейні системи функціонують на високій напрузі, зменшуючи капітальні вкладення на інфраструктуру і ТО систем розподілу електрики.

Не можна не згадати надійну конструкцію пантографа Cat® з чудовою експлуатаційною готовністю та мінімальними ремонтними вкладеннями. Опція оперативного скидання дозволяє захистити верхні тролейні лінії.

до всіх новин

інші Новини

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше

13.07.2023

Екскурсія для студентів у відділ сервісу будівельної техніки
дізнатись більше

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше
перейти до всіх новин