Про компанію

Переваги використання тролейних систем Cat®

Переваги використання тролейних систем Cat®

Тролейна система для самоскидів з електроприводом дозволяє знижувати виробничі викиди вуглекислого газу, витрату пального та обслуговування двигуна. Крім того, вона дозволяє підвищити швидкість та продуктивність техніки на височинах. Сьогодні доступний комплекс удосконалення тролейних системи Cat® для самоскида моделі 795F AC, і версія тролейних системи для інших 3-х кар'єрних самоскидів, - 794 АС, 796 АС, 798 АС.

Комерційне застосування системи вдалося реалізувати завдяки проекту, в якому були задіяні 4 самоскида 795 АС і 700 метрів тролейних ліній в руднику Aitik компанії Boiden в Швеції.

«Дана програма привела до приголомшуючого успіху, - зазначив керівник компанії Boliden. - Ми прийшли до вражаючої експлуатаційної готовності, незважаючи на екстремальні умови і були забезпечені надійною підтримкою Caterpillar та партнерів. Далеко не всі можуть похвалитися одночасним підвищенням рівня безпеки та продуктивності. З цієї причини компанія Boliden прийняла рішення підвищити інфраструктуру тролейних систем в руднику Aitik і забезпечити весь парк самоскидів 795 F AC цими пристроями.

Ми вдячні Boliden за надані можливості тролейних системи. Її плюси колосальні при правильних умовах експлуатації. Ми з радістю обговоримо всі умови кожного об'єкта з клієнтами, - зазначив керівник електрообладнання Caterpillar, - вважаємо, що застосування систем зіграє ключову роль у зменшенні викидів парникових газів в гірничодобувній сфері. Також тролейна система значно збільшує продуктивність завдяки підвищенню швидкості на схилах. За результатами тестування в руднику Aitik було встановлено, що обладнаний тролейною системою 795 F AC є надпотужним кар'єрним самоскидом.

Переваги використання тролейних систем Cat® – слайд 1
Переваги використання тролейних систем Cat® – слайд 2
Крок в майбутнє для тролейних систем

За допомогою тролейних систем вдається знизити викиди в порівнянні з дизельними двигунами завдяки застосуванню електрики в найбільш трудомісткій області робочого циклу самоскида. Модель 795F AC економить до 40 літрів дизельного пального на один кілометр лінії при підйомі з кар'єру. Витрати на пальне та обслуговування зменшуються більш ніж на 90% в процесі переміщення по тролейних лініях.

При експлуатації системи також збільшується продуктивність. Швидкість підвищується практично в два рази в порівнянні з дизельним режимом. Завантажений самоскид 795 F з такою системою здатний пересуватися по міцному дорожньому покриттю з 10% ухилом при швидкості 28 км / год.

Система інтегрована в техніку, що забезпечує оптимізовану продуктивність та легкість ТО. Самоскиди і тролейні системи функціонують на високій напрузі, зменшуючи капітальні вкладення на інфраструктуру і ТО систем розподілу електрики.

Не можна не згадати надійну конструкцію пантографа Cat® з чудовою експлуатаційною готовністю та мінімальними ремонтними вкладеннями. Опція оперативного скидання дозволяє захистити верхні тролейні лінії.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин