Про компанію

Підземний навантажувач Cat® R2900 – розширений функціонал управління і ергономічність

Підземний навантажувач Cat® R2900 - розширений функціонал управління і ергономічність

Cat® R2900 відрізняється конструкцією, яка відповідає найсуворішим нормам викидів речовин, які пред'являються до дизельних двигунів. Разом з тим техніка зберігає високий рівень продуктивності і корисне навантаження попередньої моделі, ефективність якої доведена багаторічним досвідом. У моделі Cat® R2900 вдалося досягти високого рівня зносостійкості і комфорту технічного обслуговування, застосування передових технологічних рішень забезпечило підвищення рівня безпеки та продуктивності.

Навантажувач Cat® R2900 оснащеним довговічним і економічним двигуном Cat® C15, що поставляється в різних конфігураціях, з гарантією відповідності рівню викидів токсичних компонентів потребам гірничодобувної галузі в кожній країні. Шестициліндровий двигун володіє характеристиками турбонаддува і подальшого охолодження повітря і забезпечує потужність 305 кВт в традиційній версії і 293 кВт в версії по стандарту Stage VEC.

Ефективний модуль очищення вихлопних газів від шкідливих компонентів Cat® дає можливість мінімізувати викиди твердих частинок і оксидів азоту майже до нуля. Машина Cat® R2900 має сертифікат відповідності вимогам стандарту Stage VEC і канадського CANMET. Решта частини системи управління токсичністю вихлопних газів відповідають нормативам Stage II A EC і Tier 3. Система обмеження вентиляції має допоміжні надійні дизельні фільтри з проточними поверхнями для удосконалення якості подачі повітря під землею.

В умовах високих температур навколишнього середовища рекомендується використовувати навантажувач, оснащений охолоджувальною системою. Основною складовою такої конструкції виступає високопродуктивний радіатор, оснащений модульною конструкцією з окремими трубками, в яких передбачено окреме обслуговування для економії часового ресурсу. Радіатор характеризується стійкістю до засмічення і сприяє оперативному очищенню і збільшеним інтервалам техобслуговування.

Спрощена конструкція кінцевої рами двигуна збільшує зносостійкість і складається з модульних частин, завдяки яким вдається значно полегшити техобслуговування і ремонт. Охолоджувачі мастила мостів і коробки передач разом з фільтрами забезпечують легкий доступ. Один бак пального здатний замінити два з минулої версії. Цей бак забезпечує доступ з рівня землі для дозаправки.

Підземний навантажувач Cat® R2900 - розширений функціонал управління і ергономічність 1
Підземний навантажувач Cat® R2900 - розширений функціонал управління і ергономічність 2

Екран, встановлений в кабіні, дозволяє контролювати стан техніки за допомогою Cat® ProductLink™ Elite. Ця система забезпечує обмін інформацією між пунктами призначення. Масштабна система дистанційного керування бере свій початок з панелі управління Cat®, яка знаходиться в безпосередній видимості. Важливі відомості про машину транслюються на екран консолі. Допоміжна система Cat® MineStar Command гарантує віддалене і частково незалежне управління з дистанційної робочої зони оператора.

Для моделі Cat® R2900 передбачені всілякі розміри і конфігурації ковшів, що гарантує відповідність критеріям матеріалу і належний рівень продуктивності. Caterpillar застосовує оснащення для землерийних пристроїв з ріжучими крайками з болтовим кріпленням, що забезпечує величезний вибір рішень для виключення зносу Cat® Get і ковша для підземної техніки. Завдяки цьому вдається модернізувати систему для окремої сфери використання. За рахунок перевіреної та надійної системи оснащення для землерийного устаткування з фіксаторами на болтах значно міцніше в порівнянні зі стандартним кріпленням зварного типу. Механізм з болтовим кріпленням також гарантує оперативне і зручне зняття і заміну. Незважаючи на більший обсяг матеріалу, кромка спрощує процес потрапляння в пласт і забезпечує оперативне завантаження ковша.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин