Про компанію

Підземний навантажувач Cat® R2900 - розширений функціонал управління і ергономічність

Підземний навантажувач Cat® R2900 - розширений функціонал управління і ергономічність

Cat® R2900 відрізняється конструкцією, яка відповідає найсуворішим нормам викидів речовин, які пред'являються до дизельних двигунів. Разом з тим техніка зберігає високий рівень продуктивності і корисне навантаження попередньої моделі, ефективність якої доведена багаторічним досвідом. У моделі Cat® R2900 вдалося досягти високого рівня зносостійкості і комфорту технічного обслуговування, застосування передових технологічних рішень забезпечило підвищення рівня безпеки та продуктивності.

Навантажувач Cat® R2900 оснащеним довговічним і економічним двигуном Cat® C15, що поставляється в різних конфігураціях, з гарантією відповідності рівню викидів токсичних компонентів потребам гірничодобувної галузі в кожній країні. Шестициліндровий двигун володіє характеристиками турбонаддува і подальшого охолодження повітря і забезпечує потужність 305 кВт в традиційній версії і 293 кВт в версії по стандарту Stage VEC.

Ефективний модуль очищення вихлопних газів від шкідливих компонентів Cat® дає можливість мінімізувати викиди твердих частинок і оксидів азоту майже до нуля. Машина Cat® R2900 має сертифікат відповідності вимогам стандарту Stage VEC і канадського CANMET. Решта частини системи управління токсичністю вихлопних газів відповідають нормативам Stage II A EC і Tier 3. Система обмеження вентиляції має допоміжні надійні дизельні фільтри з проточними поверхнями для удосконалення якості подачі повітря під землею.

В умовах високих температур навколишнього середовища рекомендується використовувати навантажувач, оснащений охолоджувальною системою. Основною складовою такої конструкції виступає високопродуктивний радіатор, оснащений модульною конструкцією з окремими трубками, в яких передбачено окреме обслуговування для економії часового ресурсу. Радіатор характеризується стійкістю до засмічення і сприяє оперативному очищенню і збільшеним інтервалам техобслуговування.

Спрощена конструкція кінцевої рами двигуна збільшує зносостійкість і складається з модульних частин, завдяки яким вдається значно полегшити техобслуговування і ремонт. Охолоджувачі мастила мостів і коробки передач разом з фільтрами забезпечують легкий доступ. Один бак пального здатний замінити два з минулої версії. Цей бак забезпечує доступ з рівня землі для дозаправки.

Підземний навантажувач Cat® R2900 - розширений функціонал управління і ергономічність – слайд 1
Підземний навантажувач Cat® R2900 - розширений функціонал управління і ергономічність – слайд 2

Екран, встановлений в кабіні, дозволяє контролювати стан техніки за допомогою Cat® ProductLink™ Elite. Ця система забезпечує обмін інформацією між пунктами призначення. Масштабна система дистанційного керування бере свій початок з панелі управління Cat®, яка знаходиться в безпосередній видимості. Важливі відомості про машину транслюються на екран консолі. Допоміжна система Cat® MineStar Command гарантує віддалене і частково незалежне управління з дистанційної робочої зони оператора.

Для моделі Cat® R2900 передбачені всілякі розміри і конфігурації ковшів, що гарантує відповідність критеріям матеріалу і належний рівень продуктивності. Caterpillar застосовує оснащення для землерийних пристроїв з ріжучими крайками з болтовим кріпленням, що забезпечує величезний вибір рішень для виключення зносу Cat® Get і ковша для підземної техніки. Завдяки цьому вдається модернізувати систему для окремої сфери використання. За рахунок перевіреної та надійної системи оснащення для землерийного устаткування з фіксаторами на болтах значно міцніше в порівнянні зі стандартним кріпленням зварного типу. Механізм з болтовим кріпленням також гарантує оперативне і зручне зняття і заміну. Незважаючи на більший обсяг матеріалу, кромка спрощує процес потрапляння в пласт і забезпечує оперативне завантаження ковша.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин