Про компанію

Що підвищує комфорт оператора автогрейдера Cat® 120?

Що підвищує комфорт оператора автогрейдера Cat® 120?

Автогрейдер Cat® 120 з легкістю адаптується під певні завдання. Оператору доступні для кермо з важелями або джойстики, установка повного або неповного приводу і деякі версії системи контролю профілю. Двигун Cat® C7.1 дозволяє економити паливо з режимом ECO, а інноваційна система фільтрації робочих рідин дозволяє знизити витрати до 15% на ТО. За рахунок сучасного дизайну кабіни і заднім вікнам вдалося досягти ідеальної видимості. Сучасні зручні крісла, в комплексі з усім перерахованим вище, забезпечують максимальний рівень комфорту.

Управління

На важелі передбачена можливість установки кнопок і регуляторів ухилу для управління системою 2D / 3D контролю профілю або можна підібрати систему регулювання за допомогою джойстиків з встановленими методами автоматизованої регулювання відвалу. Джойстики встановлюються в підлокітники сидінь, що мінімізує потрібні рухи руками на 78%, полегшуючи роботу та мінімізуючи втому оператора, а вузька фронтальна частина кабіни гарантує додатковий огляд відвалу.

Кабіна оператора

Кабіна машини Cat® 120 характеризується сучасним дизайном. За рахунок підвищеної площі скління забезпечується ідеальна видимість, як в передній, так і в задній частині. Кабіна може бути також дообладнана системою безпеки Cat® Detect, що підвищує контроль за сліпими областями за допомогою допоміжних камер відеоспостереження. Сучасні системи кондиціонування забезпечують збереження оптимального мікроклімату, виключають проникнення пилу і не дають стеклам пітніти. На новому світлодіодному дисплеї добре відображаються дані про стан і функціонування машини, а за допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 10 дюймів, дуже комфортно управляти 2D / 3D системами контролю профілю. Традиційне крісло автогрейдера обладнано пневматичним підвісним пристроєм і системою кондиціонування та підігріву повітря. Позиції сидіння легко регулювати за допомогою сучасного екрану.

Що підвищує комфорт оператора автогрейдера Cat® 120? – слайд 1
Що підвищує комфорт оператора автогрейдера Cat® 120? – слайд 2
Технічне обслуговування

Передова система фільтрації дає можливість зниження експлуатаційних витрат на 15%. Заміну фільтрів і рідин тепер можна здійснювати рідше. Це означає, що експлуатаційний час на об'єкті збільшується. Фільтри знаходяться в легкому доступі, завдяки чому вдається оперативно здійснювати технічне обслуговування і переходити до інших завдань. Ергономічна система оперативної заміни регулювальних пластин поворотного круга з доступом зверху дає можливість скорочення трудовитрат при ТО приблизно до 20% і дозволяє швидко позбутися від люфту відвалу для забезпечення точності виконання маніпуляцій.

Продуктивність і системи контролю профілю

Системи Cat® GRADE дозволяють операторам виконувати свою роботу продуктивніше і оперативніше. Серед них розрізняють стандартну систему відображення кута нахилу відвалу – Digital Blade Slope Meter, систему відображення позиції рами і ухилу і повороту відвалу – Cross Slope Indicate з технологією Attachment-Ready Option, що дозволяє без проблем дообладнати машину до повноцінної 2D / 3D системи автоматизації управління відвалом Cross Slope і AccuGrade. Є також допоміжна технологія Stable Blade, яка автоматично знижує швидкість руху при виникненні вертикальних коливань Cat® 120 для підтримки рівності робочої зони.

Технологія повного приводу автогрейдера дає можливість в разі потреби вручну відключати задній тандемний привід і виробляти плавне пересування виключно на фронтальному гідростатичному приводу для найбільш точного профілювання. Висока потужність двигуна гарантує відмінні тягово-зчіпні характеристики і допомагає виконувати маневри при плануванні важких або сипучих ґрунтів.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин