укр

Про компанію

Що таке система TiltRotate?

Що таке система TiltRotate?

Для міні-екскаваторів Cat® можлива установка додаткової системи TiltRotate (TRS). В моделях TRS6 і TRS8 з'явилася можливість повертати навісне обладнання (ковші, вила, грейфери, щітки, ущільнювачі) на 360 градусів і нахиляти на 40 градусів в сторону. Це дозволяє отримати доступ до інших робочих зон з однієї позиції машини, переміщаючи навісне обладнання вище, нижче та навколо перешкод при копанні, сортуванні котлованів, перероблених матеріалів або прокладки труб. Нові моделі TRS значно розширюють функціонал міні-екскаватора та доступні в різних варіаціях незалежно від конкретної мети.

Моделі TRS оснащені двома сполучними пристроями: верхнім, призначеним для з'єднання TRS з монтажною платформою та нижнім пристроєм, що з'єднує різні елементи з TRS. Доступні чотири варіації TRS6. Користувач може підібрати верхню гідравлічну насадку для оперативної заміни обладнання S типу або механізм з кріпленням на пальцях. Також можна вибрати чи буде TRS поставлятися з вбудованим грейфером (який можна застосовувати разом з встановленими навісними обладнанням). Для всіх моделей TRS6 нижній механізм сполучення – це швидкороз'ємне гідравлічне пристосування для оперативної зміни навісного обладнання S-подібного типу.

Чотири варіації TRS8 дозволяють підібрати необхідний інструмент для оперативної зміни навісних систем S-типу для верхнього та нижнього пристроїв, а також дозволяють встановити верхню частину сполучення з пальцевим кріпленням і нижню частину кріплення із захопленнями для оперативної заміни навісних систем. Крім того, можна оснастити систему вбудованим захопленням.

Плюси конструкції

Компактна конструкція моделей TRS6 і TRS8 забезпечує міні-екскаватору надійну підтримку високого зусилля копання, а модернізований редуктор з кільцем підшипника розподіляє робочу силу для зменшення навантаження. Крім цього, система мастила, яка не потребує технічного обслуговування, забезпечує ефективний розподіл тепла. Система обертання з високим крутним моментом оперативно переміщує навісне обладнання в необхідну позицію, а встановлена система автоматичного блокування забезпечує копання під будь-яким кутом. Єдина точка змащування на моделях TRS8 забезпечує ефективну обробку всіх необхідних кріплень.

image
image

Гідроциліндр нахилу подвійної дії має встановлені клапани утримання навантаження, які забезпечують підтримку фіксуючого тиску та попереджають пересування циліндра під навантаженням. Загартовані поршні та підшипники циліндра не потребують ТО. Високоміцні і корозійностійкі поверхні циліндра також не потребують обслуговування. Вбудований комплект для вирішення завдань на місцях, включає в себе спеціально розроблені джойстики. Даний комплект призначений для всіх варіацій стріли та рукояток і гарантує легке інтуїтивно зрозуміле управління TRS системою та встановленим захопленням. Монітор TRS інформує оператора про позицію навісного обладнання, а датчик включення / виключення забезпечує якісне кріплення навісних систем за допомогою надійного фіксуючого пристрою. Опція струшування ковша в моделях TRS8, що активується кнопкою на джойстику, значно спрощує рівномірний розподіл матеріалів.

Застосування TRS систем

Моделі TRS8, в яких використовується механізм для оперативної зміни навісного обладнання S-типу для верхньої і нижньої частини сполучення, підходить для моделей 307.5 та 310.

до всіх новин

інші Новини

20.11.2020

Два нових Сat® D9R вже в роботі на Центральному ГЗК в Глеєватському та Петровському кар'єрах!
дізнатись більше

19.11.2020

Особливості роботи на асфольтоукладачах Cat®
дізнатись більше

17.11.2020

Огляд переваг самоскида Cat® 740 GC
дізнатись більше

13.11.2020

Component Rebuild Center. Центр з відновлення компонентів світового класу
дізнатись більше
перейти до всіх новин