АВТОНОМНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУРІННЯ, ПЕРЕВЕЗЕННЯ, ПЕРЕМІЩЕННЯ, РОЗРОБКИ ДОВГИМИ ЗАБОЯМИ І ПІДЗЕМНИХ РОБІТ.


При взаємодії з іншими функціональними пакетами системи Cat® MineStar™ функціональний пакет Command об'єднує технології, необхідні для повністю інтегрованої експлуатації автономних, напівавтономних і віддалено керованих систем для гірничих робіт. Пакет тісно взаємодіє з усіма видами діяльності, обладнанням та персоналом на майданчику, сприяючи безпечної та ефективної роботи в ще складніших умовах.

Різний рівень контролю з боку оператора


Завдяки випробуваним системам і технологіям, а також істотного прогресу в області видаленого попередження і управління функціональний пакет Command надає лінійку систем управління обладнанням з різним рівнем контролю з боку оператора.

Брошура по системі Command

Технологія дистанційного керування вимагає участі оператора для виконання більшості функцій устаткування, але без необхідності знаходження оператора в самому обладнанні. Такі системи дозволяють оператору знаходитися в безпечному місці, при необхідності на значній відстані від місця експлуатації обладнання.

Напівавтономні системи дозволяють операторам перебувати у віддаленому місці з можливістю автоматизації значної частини робочого циклу, позбавляючи від необхідності ручного виконання деяких найбільш неприємних та складних процесів.

Автономні рішення повністю працюють без будь-якого втручання операторів. Машини управляються системою контролю, яка задає загальні параметри місцезнаходження і дій, в той час як інтелектуальні бортові системи "самостійно" визначають, як дістатися до зазначеної робочої точки і як виконати поставлені завдання. Протягом найближчих декількох місяців буде випущений ряд автономних рішень, в тому числі функціональні пакети Command для перевезень і бурових робіт.

Всі ці рішення підвищують рівень безпеки на майданчиках шляхом часткового переведення операторів на віддалену роботу. Крім того, робота стає потенційно більш ефективною і продуктивною, з меншим ризиком травм або помилок з боку операторів.


Система керування бульдозерної роботами
Система дистанційного керування бульдозерним роботами Command використовується з гусеничними бульдозерами Cat ® D10T і D11T. Вона дозволяє управляти машинами з безпечного місця, не наближаючись до небезпечної зони.
» Дізнайтеся більше

Управління транспортуванням
Управління транспортуванням являє собою принципово нове автономне рішення транспортування. У цій технології, інтегрованої з системою Cat ® MineStar, використовуються складні бортові і зовнішні засоби навігації для забезпечення автономної роботи самоскидів Cat на робочому майданчику, забезпечуючи умови безпечної і продуктивної роботи серед іншого гірничодобувного обладнання, транспортних засобів і персоналу.
» Дізнайтеся більше


Command для розробки довгими забоями
Система Command для розробки довгими забоями надає просунуті засоби автоматизації і засоби дистанційного керування, що дає операторам можливість ефективної роботи з безпечного місця, далеко від поверхні.
» Дізнайтеся більше

Система Command підземного управління
Система Command підземного управління автоматизує функції відкатки і скидання для підземних вантажно-постачальних машин, підвищуючи безпеку оператора і оптимізуючи виробництво.
» Дізнайтеся більше